Battlefield 4 Gameplay! (HD 7770 Test!)

Battlefielfd 4'ün hala allak bullak olduğu zamanlarda, böylesi bir rahatsız edici test videosu ile karşınıza geldim. Ama bir şeyleri sizlere göstermiş oldum. Kartın bu oyunda High performansı dahi gerçekten iyi. Şu takılma, kare atlama, geç yüklenme gibi özellikleri update'ler ile düzelttikten sonra, daha fazla video ile karşınıza gelip, istediğiniz incelemeyi sunacağım. Ama şimdilik elimde bu var. İyi seyirler dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel video olmuş teşekkürler. Bu arada League Of Legends oynuyorsanız aktif olarak beraber oynayabiliriz. :D

Technopat Multiplayer ekibi olarak etkinlik yapmayı düşünüyorum. Ancak mağlumdur sınav haftaları. Kimsenin kafasını kaldırıp, haydi etkinliğeee diye el ele tutuşup geleceğini sanmıyorum. :)

Suyu görünce ekran kartına kösülme var oyunda. Fışkıyeli bir bölüm var orada su detayları inanılmazdı ama ekran kartına iyi kösülüyordu. :)

Suyu görünce ekran kartına kösülme var oyunda. Fışkıyeli bir bölüm var orada su detayları inanılmazdı ama ekran kartına iyi kösülüyordu. :)

Hayır ne hikmettirse, Multiplayer da oynarken bu tür takılmaları hiç yaşamıyorum. EA'nin tüm ilgi odağı Multiplayer olmuş. Hikaye öksüz çocuk gibi duruyor hala. Bir bitiremedim bunun yüzünden oyunu. Multiplayer da bir video ile gelip göstermeyi istiyorum daha bakalım.

Technopat Multiplayer ekibi olarak etkinlik yapmayı düşünüyorum. Ancak mağlumdur sınav haftaları. Kimsenin kafasını kaldırıp, haydi etkinliğeee diye el ele tutuşup geleceğini sanmıyorum. :)
Haklısınız. Böyle bir etkinlik düşünüyorsanız Bf 3, Crysis 3, Lol, Cs go tarzı oyunlara katılabilirim. Haberdar ederseniz sevinirim. :D

Beyler BF4 etkinliği veya COD Ghosts etkinliği yapmak isteyen varsa birisi başlatsın yapalım.

Yoksa da ben başlatayım.

I'll initiate... Ben başlatacağım. Cumartesi günü bir etkinlik olacak. Saati ilerleyen günlerde belirleyip, etkinliğin konusu açılacaktır. Yeni video Technopat Multiplayer Ekibi adı altında çekilip foruma koyulacak.

Oyun : Battlefield 4. (Durumuna göre CS, FarCry, BF3 ile değişebilir.)

Aklımada gelmişken, bir gün Technopat ofisine toplu ziyaret girişiminde bulunursak, FIFA turnuvasıda atabiliriz. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı