Battlefield 4 için Ekran Kartı Tavsiyesi

• Konuyu başlatan kartal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

kartal

Ziyaretçi
Ekran kartı almayı düşünüyorum. Crysis 3 , Battlefield 4 gibi oyunları rahat oynatsın. Bütçem 350 TL.

Yanına da çay kahve verelim mi hocam? Ekran kartını istemişsin ama istemeyi bilememişsin. Sistem özelliklerini yaz. Güç kaynağını belirt.

350 TL ye Battlefield 4 gibi oyunları rahat oynatan bir ekran kartı yok. Bu millet boşunamı veriyor 1000 TL ye ekran kartı alıyor ?

350 TL ye Battlefield 4 gibi oyunları rahat oynatan bir ekran kartı yok. Bu millet boşunamı veriyor 1000 TL ye ekran kartı alıyor ?

Öncelikle insanları azarlar gibi cevap vermeniz hoş değil. Arkadaş 350tl bütçesi olduğunu soyluyor, bize de yardım etmek düşer.

350 TL Civarı Hd7790 alabilirsin. Bf4'üde Ultrada olmasa da orta ayarlarda çok rahat oynayabilirsin.

PSU yaz ona göre tavsiye verelim. Senin psu HD 7790'ı çalıştırmayabilir. Öyle olursa PSU alman gerekecek.

Arkadaşlar bende soyle bi yorum soylemek istiyorum. Bi ekran kartı alıcaksanız anakarta uyumu ne kadar güç tükettigini araşıtrın sonra çok uğrasırsınız.

Sapphire HD 7850 alabilirsin. Sistemine uygun olsun ve güç kaynağın yeterli olsun dikkat et.

Böyle değil. Örnek benim imzamdaki gibi ayrı ayrı modelleri yaz ki ne tür bir donanımın olduğunu ona hangi parçalar uygun gider ona göre cevaplayalım. Eğer Fx-6300 varsa sistemde 7850 alınabilir. Ama ne Ultra değil Medium-High arası oynarsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı