Battlefield 4 için ekran kartları

Torpido

Hectopat
Arkadaşlar sistem topluycam 2 hafta sonra ama hala karar veremedim çok kararsız bir insanım hiçbir şeye karar veremedim.Şimdi konu şu aşağıda 3 adet ekran kartı var ben bu kartlarla çoğunluk battlefield 4 ü multiplayer oynamak için alıcam bana bunların ultrada msaa kapalı hepsinin kaç fps verebileceğini söyler misiniz tek tek hepsinin kaç fps vericeğini yazın ekran kartı falan önermeyin.

1. Kart:
VATAN COMPUTER - ASUS - HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

2.Kart:
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

3.Kart:
Bunu alırsam ikinci el alıcam izmirde bildiğim dükkan var ordan alabilirim o yüzden sadece ismini yazıyorum.
MSI N570 GTX 1280 MB 320 Bit

BF4 için en az HD 7850 alınmalıdır, rahat bir şekilde oynayabilmek için.

GTX 570 ise eskidi artık. GTX 700 serisi çıktı.

Arkadaşlar sistem topluycam 2 hafta sonra ama hala karar veremedim çok kararsız bir insanım hiçbir şeye karar veremedim.Şimdi konu şu aşağıda 3 adet ekran kartı var ben bu kartlarla çoğunluk battlefield 4 ü multiplayer oynamak için alıcam bana bunların ultrada msaa kapalı hepsinin kaç fps verebileceğini söyler misiniz tek tek hepsinin kaç fps vericeğini yazın ekran kartı falan önermeyin.

1. Kart:
VATAN COMPUTER - ASUS - HD7790 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

2.Kart:
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

3.Kart:
Bunu alırsam ikinci el alıcam izmirde bildiğim dükkan var ordan alabilirim o yüzden sadece ismini yazıyorum.
MSI N570 GTX 1280 MB 320 Bit

Sürücü güncellemeleri ile HD 7850 daha mantıklı. Birazda toplayacağın sisteme ve bütçene bağlı.

Valla yazamam oyun çıkmadan, ben bile benim kartım kaç FPS verecek merak ediyorum.

Sistem gereksinimleri açıklandı ama yine de bilemeyiz, ancak oyunu oynatır orası kesin.

FPS biraz da sana bağlı. High ayarlarda pek bir şey bekleme HD7850 ile fakat Medium ile akıcı şekilde oynarsın.

Hayır, ancak orta ayarda oynarsın 30 FPS üstü. Yüksekte oynayamazsın, ben GTX 770 ile bile en yüksekte oynayacağım hakkında şüpheliyim.

Bütçeyi daha fazla artırıp, üst düzey ekran kartı almanızda fayda var. Yoksa HD7850 sizi pek tatmin etmeyebilir. İsterseniz yeni nesil konsollara da yönelebilirsiniz. Tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı