Battlefield 4 için ekran kartları

Fark etmez 1600x900 ayarı da olsa, en üst ayarda HD 7850 BF4 oynatamaz, anca orta ayarda oynatır malesef.

Ya peki GTX 660 almaya yöneldim de bu seferde Battlefield 4 Amd destekli olduğu aklıma geldi GTX 660 alırsam Ti olmayanı fps düşüşü olur mu amd olmadığı için ?

GTX 660 aslında HD 7850'den daha güçlü bir kart, ancak Battlefield 4 AMD destekli olacağı için büyük ihtimalle eşit performans verecekler.

Hımm GTX 660 deplasmana girceği için 7850 ile eşit diyosun.Off ya hayatımda hiçbir oyunu tam grafikli oynayamadım hep bi yerlerden kıstım neyse bana peki 1300 1380 tl arası battlefield 4 ü high ta kaldıracak sistem varmı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hımm GTX 660 deplasmana girceği için 7850 ile eşit diyosun.Off ya hayatımda hiçbir oyunu tam grafikli oynayamadım hep bi yerlerden kıstım neyse bana peki 1300 1380 tl arası battlefield 4 ü high ta kaldıracak sistem varmı ?

Hayır yok. Zaten FPS oyunlarında 60 FPS civarı almak tam akıcılığı sağlaryani 60 olmasa da en az 40 ve üstü iyi olur. Yani bu ayar ve FPS elde etmek için en az mevsres imzasında ki kadar bir sistem toplamalısınız.

O zaman 7850 ile medium high arası oynuycam çünkü HD 7850 GTX 660 tan bir tık aşağı bir kart.

- - - Güncellendi - - -

t34t8.png

Dostum burda adama high ta kesin oynarsın demişin bana niye medium diyorsun ?

Dikkat edersen temmuz ayında, şuan sistem özellikleri vs. belli oldu. Ayrıca yeni nesil kartlar falan geliyor AMD' nin. HD7850 çok götürmez seni. Karar senin, al istersen HD7850 oyna Medium.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı