Battlefield 4 için GT70 Dragon Edition 2

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Bu sene mezun olduğumdan dolayı hediye olarak 5000 TL civarında bir bütçeyle kendime bir bilgisayar alacağım ancak yeni nesil oyunlar yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladıkları için biraz tereddüt içindeyim. Kendime öyle bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum ki Witcher 3 ve Battlefield 4 gibi oyunları yüksek ayarlarda takılmadan etmeden çalıştırmakla beraber ayrıca üç dört sene sonra çıkacak olan oyunları da normal- yüksek ayarlarda çalıştırabilsin. Şu ana kadar bir tek MSI GT70 Dragon Edition 2'yi buldum ama bilgisayardan pek anlamadığım için sizin fikrinizi almak istedim. Bu civarda bir bütçeyle istediklerimi karşılayan bir laptop alabilir miyim yoksa sen git masaüstü al mı dersiniz?

GT70 Dragon Edition 2 gerçekten de ülkemizde alabileceğin en güçlü dizüstü bilgisayarlardan biri. Ama 5000 TL bütçe ile çok çok daha güçlü bir masaüstü bilgisayar toplayabileceğini de hatırlatmam gerek. Seçim sana kalmış açıkçası. GT70 17” olduğundan dolayı taşımasının da zor olduğunu belirteyim. Evet, en güçlüsü, GTX780M ile tozu dumana katıyor ama almadan önce önceliklerini iyi belirlemekte fayda var.

Ben şuanki MSI GE60'ı yaklaşık 1.5 hafta önce Pcdepo'dan aldım, kargolama sancılı oldu aynı gün kargo yazmasına rağmen 4 gün sonra elime ulaştı ama kazasız belasız oldu, oradan alabilirsin.
Birde UPS kargo kullanıyorlar, adamlar bizim eve geldiğinde 2. kata çıkmaya üşenmişlerdi, zile basıp aşağıda beklediler 4-5 kiloluk koli için. Gidip şubeden alma imkanında yok kaçırırsan, şubeden dağıtım yapmıyorlarmış. Aklında bulunsun, iyi forumlar.

Ben şuanki MSI GE60'ı yaklaşık 1.5 hafta önce Pcdepo'dan aldım, kargolama sancılı oldu aynı gün kargo yazmasına rağmen 4 gün sonra elime ulaştı ama kazasız belasız oldu, oradan alabilirsin.
Birde UPS kargo kullanıyorlar, adamlar bizim eve geldiğinde 2. kata çıkmaya üşenmişlerdi, zile basıp aşağıda beklediler 4-5 kiloluk koli için. Gidip şubeden alma imkanında yok kaçırırsan, şubeden dağıtım yapmıyorlarmış. Aklında bulunsun, iyi forumlar.

Çok teşekkür ederim kardeşim ilgilendiğin için.Artık sıkıldım lowda oyun oynamaktan şöyle ultraya alıp rahat rahat oyun oynamak istiyorum :)Msi bu yönden tam bana göre ancak malum birlaz tuzlu olduğundan babayı ikna etmek zor olacak gibi gözüküyor.Umarım alırız bi şekilde :) Cevap yazan herkese de teşekkür ederim bu arada.İyi forumlar.

Arkadaşlar farzı misal ben bu laptopu alacağım,yeni neslin ne zaman çıkacağına dair bir bilgisi olan var mı yani aldıktan kısa bir süre sonra yenisi çıkabilir (ihtimaller dahilinde)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı