MSI GT70 Dragon Edition Extreme 2

Sizce bu normal 2 kaç sene götürür. Ekran çözünürlüğü olarak da soruyorum

Şuan da bu sistem sizi 2 sene boyunca kökleyerek bütün oyunları 2 seneden sonra da yine yüksek ayarlarda bütün oyunları oynamanızı sağlar. Ayrıca msi upgrade e uygun bilgisayarlar yaptığı için gelecekte işlemci yada ekran kartını değiştirebilirsiniz :) yani kendi kanaatim en az 4 yıl götürür en az o da çözünürlüğe çok takılma bence 3K çözünürlükte kasarak fps almak mı yoksa normal 1920x1080 sıkıntısız görüntü almak mı sana kalmış :) Ama illa ki 3K istiyorum çözünürlüğü diyorsan bence gaming laptop degilde deskoplara yönel o zaman.

- - - Güncellendi - - -

birde yeri gelmişken sorayım Windows 8 puanları kaç acaba? Son olarak da crysis3 fps değerlerini yazar mısın?

windows 8 in kendi performans testinde 5 ana dalda aldığı skorlar şöyle :

2ryhi02.jpg

Crysis 3 te herşeyi açıp anti-alising e kadar 25-30 fps aldım küçük ince güzel bir ayarla ( kesinlikle kısmadım anti alising vs gibi gereksiz kasan şeylerden kısarak ) 50-60 Fps ile oynuyorum şuan.

EDIT : bu da site değerleri windows ekran kartına 7.1 vermiş bu sitede 9.9 olarak görülüyor bilen bilir zaten bu siteyi :) http://gpuboss.com/graphics-card/GeForce-GTX-780M

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler yardımlarınız ve görüşleriniz için. Masa üstü toplamak istiyorum fakat evin elektrik düzeninden korktuğum için bu laptoba yöneldim

Dragon 2 seni 3 sene çok çok rahat götürür şüphen olmasın. İşlemci düşük kalmaya başladığında çıkar, haswell in en iyi işlemcisini tak. seni 4,2 GHz ye kadar çıkartır. Haswell-E işlemciler 2014 sonu gibi gelecek ama sanma ki onlar çıkınca bu çok geri kalıcak. Eğer öyle olsaydı, bu ,işin piyasası yerlerde sürünür olurdu :D Kafana takma derim. Makine çok iyi. Zamanı gelince ekran kartı ve işlemcisini en iyi uyumlusuyla değiştirirsin olur biter.

- - - Güncellendi - - -

Şuan da bu sistem sizi 2 sene boyunca kökleyerek bütün oyunları 2 seneden sonra da yine yüksek ayarlarda bütün oyunları oynamanızı sağlar. Ayrıca msi upgrade e uygun bilgisayarlar yaptığı için gelecekte işlemci yada ekran kartını değiştirebilirsiniz :) yani kendi kanaatim en az 4 yıl götürür en az o da çözünürlüğe çok takılma bence 3K çözünürlükte kasarak fps almak mı yoksa normal 1920x1080 sıkıntısız görüntü almak mı sana kalmış :) Ama illa ki 3K istiyorum çözünürlüğü diyorsan bence gaming laptop degilde deskoplara yönel o zaman.

Anıl kardeşimiz gayet iyi anlatmış, katılıyorum.

Test normalde nasıl yapılıyor ki Recep bey. Bilgisayarım, özellikler, Windows deneyim dizini, değerlendirmeyi çalıştır değil mi?

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca intel hd 4600 performansı Geforce 710m ile aynı o kadar yüksek puan alabilir mi?

- - - Güncellendi - - -

Recep bey cevap bekliyorum.

Test normalde nasıl yapılıyor ki Recep bey. Bilgisayarım, özellikler, Windows deneyim dizini, değerlendirmeyi çalıştır değil mi?

Ayrıca intel hd 4600 performansı Geforce 710m ile aynı o kadar yüksek puan alabilir mi?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı