Çözüldü Battlefield 4 "mscvp120.dll" ve "mscvr120.dll" hataları nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardr

Picopat
Daha fazla  
İlk önce laptopumun SSD'si az olduğundan harici bir SATA SSD aldım ve taktım. Battlefield 4'ü indirdim ve karşıma mscvp120.dll ve mscvr120.dll hataları çıktı. Bende uğraştım ama nafile. Sonunda C sürücüsüne format attım ve Battlefield 4'ü tekrar açtığımda aynı hataları gördüm. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bunlar bir işe yaramıyor o DLL'leri bulup indirip oyunun kurulu olduğu yere atması lazım.

Nasıl işe yaramıyor? İnternetten mimarisi belirsiz DLL dosyası indirip System32 ve SysWOW64'e atmak kesin çözüm değil. Bahsi geçen iki dosyayı doğru yüklemek için bunları kurmak gerekiyor.

Evet bir işe yaramadılar.

Hem x64 hem de x86 olanı kurdun mu?

Nasıl işe yaramıyor? İnternetten mimarisi belirsiz DLL dosyası indirmek kesin çözüm değil. Bahsi geçen iki dosyayı doğru kurmak için bunları kurmak gerekiyor.

Hem X64 hem de X86 olanı kurdun mu?

Dostum o gönderdiğin şeyler sadece bir paket onları indirse bile oyun açılmaz oyun ister orijinal olsun ister crack o DLL'ler yoksa gene de açamaz onları internetten bulup indirip oyunun kurulu olduğu yere atması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı