The Long Dark "DLL Yüklenemedi (Hata kodu -998). Oyun Başlamıyor" hatası nasıl çözülür?

İşletim sistemi
Windows 10

omeraydinn1903

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı
rtx 3060
Anakart
msi pro b450
İşlemci
ryzen5 5600
Merhaba, iyi sosyaller.
Epic Games hesabımdaki Long Dark oyununu açmaya çalıştığımda feragatname ekranından sonra hata kodu veriyor.
Sistem özelliklerim: Windows 10.
Ryzen 5 5600.
RTX 3060 12 GB.
MSI B450.
16 gr 3200 MHz RAM.

Hatanın ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows dosyalarında diye biliyorum gece içinde çözüm ile ilgili bir yazı atacağım.

Bu toolu yükleyip kur ondan sonra PC'yi yeniden başlat yüksek ihtimale düzelecek sorunun.

Son düzenleme:
Windows dosyalarında diye biliyorum gece içinde çözüm ile ilgili bir yazı atacağım.

Bu toolu yükleyip kur ondan sonra PC'yi yeniden başlat yüksek ihtimale düzelecek sorunun.
Olmadı hala aynı hatayı alıyorum, sanırım bi çözümü yok çok araştırdım çünkü.

Olmadı hala aynı hatayı alıyorum, sanırım bi çözümü yok çok araştırdım çünkü.
sfc /scannow bu komutu denedin mi?

Olmadı hala aynı hatayı alıyorum, sanırım bir çözümü yok çok araştırdım çünkü.

DLL hatası sistem dosyaları hatası Windows kaynaklı yani attığım şeyle olması lazım bir tane daha var ama pek vaktim yok hafta sonu bakıp atarım konunun altına.

SFC /scannow bu komutu denedin mi?

DLL hatası sistem dosyaları hatası Windows kaynaklı yani attığım şeyle olması lazım bir tane daha var ama pek vaktim yok hafta sonu bakıp atarım konunun altına.

SFC /scannow bu komutu denedin mi?

Bu konuda işlemi yap

Son düzenleme:
kusura bakma konuyu takip edemiyordum birkaç gündür güncellemeleri paylaşıyorum
dediğiniz programı yükledim çalıştırdım pcye restart attım denedim olmadı
şimdi oyunu kaldırdım cmd sfc /scannow komutunu çalıştırdım bi sorun varmış onu düzeltti
oyunu tekrar kurdum olmadı hala aynı hatayı alıyorum
oyunu kurduktan sonra tekrar cmd sfc /scannow komutunu çalıştırdım ama yine olmadı
yapacak bişey yok işin komik tarafı cracklide böyle bi sorun çıkmıyor

Kusura bakma konuyu takip edemiyordum birkaç gündür güncellemeleri paylaşıyorum.
Dediğiniz programı yükledim çalıştırdım PC'ye restart attım denedim olmadı.
Şimdi oyunu kaldırdım CMD SFC /scannow komutunu çalıştırdım bir sorun varmış onu düzeltti.
Oyunu tekrar kurdum olmadı hala aynı hatayı alıyorum.
Oyunu kurduktan sonra tekrar CMD SFC /scannow komutunu çalıştırdım ama yine olmadı.
Yapacak bir şey yok işin komik tarafı cracklide böyle bir sorun çıkmıyor.

Garip elimden gelen bu maalesef.

Geri
Yukarı