Battlefield 4 Multiplayer - Ani FPS Düşüşleri AMD

DarkShadow

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi BF4'te ÇOK SIK olarak fps düşüşleri yaşıyorum. Grafiklerle alakalı değil, fps düştümü ultrada da düşüyor, low'da da düşüyor. Ama fps düşüşü olmazsa Ultrada 60+ fps alıyorum. AMD sürücüsü güncel görünüyor, bu sorun için bir çözümü olan var mı? Cidden oyun benim için oynanmaz bir hal aldı. Şimdiden teşekkürler. :cry::(

SRGHOSTSHADOWTR.png

Hocam oyun sırasında AIDA64 tarafından sıcaklıkları öğrenebilir miyim? Bu tür sorunlar genelde sıcaklıktan kaynaklanıyor.

Sanırım burası, fakat işin garip yanı 1-2 el attım BF4 Ultra'da ama işin garip yanı fps düşüşü çok sık yaşamadım ara sıra oluyor yani, bir kaç defa can alıcı şekilde düştü yine de. Siz yine de varsa bir çözüm söyleyin. :(

Beni ipleyin. :D

kjEQRv.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GT740M ekran kartımla ve cihazım laptop mediumda rahat bir şekilde oynayabiliyorum. O ekran kartında nasıl fps düşer, şaşırdım açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de sebebini öğrenip çözmeye çalışıyorum, fps'nin düşmemesi lazım ya. Ama oynandı mı da Ultra 60 fps oynanıyor ama düşmese... :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı