Battlefield 4 Premium Gelmeme Sorunu

serdar84

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525950889
Merhaba arkadaşlar, Dün akşam (11.06.2016) kredi kartı ile origin sitesinden indirime girmiş olan Bf4 Premium aldım. Ödemenin tamamlandığına dair dekontta mail adresime geldi, fakat Premium gelmedi, kredi kartımın internet sitesinden baktığımda Provizyonda bekleyen işlemler arasında görünüyor.
Multiplayer oyuna girdiğimde Premium olan haritalara giremiyorum sebebi nedir acaba bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan merhaba, benim hatamdan kaynaklı şöyle bir durum olmuş: kullanmadığım hesabıma premium'u yüklemişim. biraz geç fark ettim durumu bende.
Bununla ilgili olarak "ea help" sitesine kullanıcı adı ile girdiğimde sol üstte ülkeler mevcut oradan Türkiye'yi seçtiğimde ticket'ı türkçe yazarak atsam nasıl olur. veya kıt olan ingilizce bilgimle bir şeyler mi yazayım. Bilgi sahibi arkadaşların yardımını rica ederim.

Öncelikle ingilizcesi iyi olan bir arkadaşından yardım alsan sorunun daha kolay çözülür. Mesela benim arkadaşım (Bende bf4 premium olmasına rağmen) benim Origin hesabıma bf4 standart edition satın almış. Destek ekibine ingilizce bir şekilde olayı anlattığımızda order history'de bf4 satın alındı, sonra da iade edildi şeklinde gözüktü. Arkadaşa parası iade oldu ama onun bir limiti vardı yanlış hatırlamıyorsam, 7 gün veya 14 gün olması lazım

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı