Battlefield 4 Second Assault Vs Naval Strike

tayfuntako

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;

Kartta 47 lira param var, Origin'den Battlefield 4'ün paketlerinden birini almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha iyidir bu paketlerden?

Teşekkürler..

Bende Chine Rising var, bu forumu öğrenmeden önce cahillik yapıp bilgisiz bir şekilde 150 Tl'ye onu aldım. Şimdi Premium alma imkanım var sizce almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Naval Strike ve istersen Berkan'ın da söylediği gibi biraz daha biriktirip premium al çok daha mantıklı.

Açık cası bende premium var. Fakat premium olmayan bölümler daha cok zevk veriyor bence.

Açık cası bende premium var fakat premium olmayan bölümler daha cok zevk veriyor bence
Bir şey sorabilirmiyim?
Sizin oyundaki adınız da mı Kral Peynir?
Eğe öyleyse bugün Kingston'un serverinde beraber oynadık. Hatta ben pilottum siz de çatıdaki adamları vurduktan sonra heli'yi düşürmüştüm.

Benim origin adım ; Multi_Eliminator

Bir şey sorabilirmiyim?
Sizin oyundaki adınız da mı Kral Peynir?
Eğe öyleyse bugün Kingston'un serverinde beraber oynadık. Hatta ben pilottum siz de çatıdaki adamları vurduktan sonra heli'yi düşürmüştüm.

Benim origin adım ; Multi_Eliminator
Evet dogrudur olur öyle, maus sıkıntı el kaymaz falan atack heli ağır zaten zamanla gelişecegiz önemli olan zevk almak gerisi fasa fiso.

KralPeynirAhmet vardı bir de. :)
O server premium yapmasa çok kaliteli oyuncular var orada, bazen giremiyoruz premium yaptıklarında.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı