Battlefield 5 DX12 Seçeneği Gözükmüyor

xuarex

Hectopat
Arkadaşlar formattan önce DX 12'de oynuyordum hem de DX 11'e göre iki kat FPS veriyordu. En üstte enabled seçenegi olması lazım şimdi yok, bulamıyorum. Anlamış değilim sebebini. Lütfen bir bilginiz varsa yardımcı olun :)
Ekran Kartım: MSI RX 480 Gaming X

IMG_8290.JPG

Kurduğunuz işletim sistemi nedir?

Arkadaşlar formattan önce DX 12'de oynuyordum hem de DX 11'e göre iki kat FPS veriyordu. En üstte enabled seçenegi olması lazım şimdi yok, bulamıyorum. Anlamış değilim sebebini. Lütfen bir bilginiz varsa yardımcı olun :)
Ekran Kartım: MSI RX 480 Gaming X

Eki Görüntüle 419959
- Programın kısa yoluna / .exe dosyasına sağ tıkla.
- Properties kısmına tıkla.
- Compatibility sekmesine tıkla
- Windows 7 compatibility seçeneğini iptal etmen gerekiyor.
- Kaydet ve çık.

Olmadıysa;
Önceki sürüm grafik sürücüsünü yüklemeyi deneyin ve ProfileOptions_profile dosyasını silerek ayarlarınızı sıfırlayın.

- Programın kısa yoluna / .exe dosyasına sağ tıkla.
- Properties kısmına tıkla.
- Compatibility sekmesine tıkla
- Windows 7 compatibility seçeneğini iptal etmen gerekiyor.
- Kaydet ve çık.

Olmadıysa;
Önceki sürüm grafik sürücüsünü yüklemeyi deneyin ve ProfileOptions_profile dosyasını silerek ayarlarınızı sıfırlayın.

Seçenek seçili değil abi önceki Windows’ta da ayni sürümdü amd nin ya acaba Windows un Sürümünden kaynaklı mı şuan daha 1803 güncellemesini indiriyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı