Çözüldü Battlefield 5 renkler soluk duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

birman

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda renklerde bir solukluk mevcut laptop da oynarken cıvıl cıvıldı. Masaüstünde durum öyle değil fotoğraf paylaşamıyorum çünkü belli olmuyor soluk renk.

Monitör paneli ile ilgili bir durum olabilir mi? Modeli nedir? Ekran kartı ayarlarından Digital Vibrance ayarlarıyla oynayın.

Aynı sorun dün başıma geldi. Daha önce oynadığımda renkler iyiydi ama şimdi renkler çok griydi. sorunu anlamak için görev yöneticisini izledim ekran kartının 3D bölümünde sorun fark ettim, %100'de çalışıyor ve bir anda %3-4 oluyor sonra donma yaşıyorum bu dalgalanma olayı bu şekilde devam etti oyunu pencere moduna aldığımda hem renkler hemde bu oyun içindeki donma sorunu düzeldi ama bu seferde oyunda grafikte kırılmalar oluyor.

daha öncesinde yüklediğimde hiç böyle problemler yaşamamıştım olay w11 ile ilgili mi acaba?

Aynı sorun dün başıma geldi. Daha önce oynadığımda renkler iyiydi ama şimdi renkler çok griydi. sorunu anlamak için görev yöneticisini izledim ekran kartının 3D bölümünde sorun fark ettim, %100'de çalışıyor ve bir anda %3-4 oluyor sonra donma yaşıyorum bu dalgalanma olayı bu şekilde devam etti oyunu pencere moduna aldığımda hem renkler hemde bu oyun içindeki donma sorunu düzeldi ama bu seferde oyunda grafikte kırılmalar oluyor.

daha öncesinde yüklediğimde hiç böyle problemler yaşamamıştım olay w11 ile ilgili mi acaba?
Merhaba hocam escape feom tarkov hesabınız duruyorsa satın almak isterim

Geri
Yukarı