GTA IV'de renkler soluk gözüküyor

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Dün GTA IV indirdim oyunun renkleri yüzünden oynayasım gelmiyor. Ayarlardan doygunluk ve kontrastı artttırdım biraz renklendi ama yeterli değil. Tavsiye ettiğiniz bir mod veya ayar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın iyiyse Icenhancer 3.0 veya CryEnb 3 modu yükleyebilirsin. Eğer bilgisayarın iyi değilse Liberty Timecyc yükleyebilirsin bilgisayarını zorlamadan oyunun renklerini açar.

Gta 4te kimsenin sevmediği ama benim bayıldığm atmosfer, oyunun kendi grafikleri böyle. Nikonun yaşadığı şeyler ve hikayesi ile birlikte o grafikler hepsi birbiri için yapılmış gibi geliyor bana, ben çok seviyorum. Çözüm olarak shader yada enb indirebilirsiniz.

Ekran kartı ayarlarından doygunluğu artırınca düzeldi tamam bu oldu ama oyunun optimizasyonunu çözemedim. Nasıl çözeceğim? Sinirden sileceğim oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ayarlarından doygunluğu artırınca düzeldi tamam bu oldu ama oyunun optimizasyonunu çözemedim. Nasıl çözeceğim? Sinirden sileceğim oyunu.
Oyunun grafik ayarları kısmından advanched ayarlarını ( böyle mi yazılıyordu hatırlamıyorum) orayı sırayla (25)-(31)-(50) yap

Yeni konular

Geri
Yukarı