Battlefield 5 sistem kapanıyor

Hadron11

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba Battlefield 5 ve Battlefield 1 oynarken başıma geliyor. Büyük ihtimalle Battlefield 2042'yi oynarken de gelecek.
Oyunu oynuyorum kasma yok vs hiçbir sorun yok belli bir süreden sonra çat kapanıyor, bilgisayar başka hiçbir oyunu oynarken ya da bilgisayarı kullanırken böyle bir sorunla karşılamıyorum. İnternette araştırma yaptım ama bir bilgi bulamadım, bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabiliri mi? Şimdiden çok teşekkürler iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba Battlefield 5 ve Battlefield 1 oynarken başıma geliyor. Büyük ihtimalle Battlefield 2042'yi oynarken de gelecek.
Oyunu oynuyorum kasma yok vs hiçbir sorun yok belli bir süreden sonra çat kapanıyor, bilgisayar başka hiçbir oyunu oynarken ya da bilgisayarı kullanırken böyle bir sorunla karşılamıyorum. İnternette araştırma yaptım ama bir bilgi bulamadım, bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabiliri mi? Şimdiden çok teşekkürler iyi günler dilerim.

Sisteminiz nedir ve psunuzu alabilir miyim?

Oyun sırasında sıcaklık değerlerinizi kontrol edin.
Fazla ısınmadan PC direkt kapatabiliyor önlem amaçlı.

Sisteminiz nedir ve psunuzu alabilir miyim?
msı 3060 ventus 3x
ryzen 5 1600 six core
gskill 3600 mhz dual channel trident z neo 16 gb ram
işlemci soğutucu hava ancak çok sağlam bi soğutucuydu tam adını bilmiyorum
psu da cooler master mwe 600 w bronz

ilginiz için teşekkürler eklemek isterim msı afterburner ile kontrol ettigimde ekran kartı ve işlemcinin abartı şekilde ısınmadıgını görüyorum

Oyun sırasında sıcaklık değerlerinizi kontrol edin.
Fazla ısınmadan PC direkt kapatabiliyor önlem amaçlı.
cevabınız için çok teşekkür ederim ısı değerleri normal gta 5 de 4k +msaa ile zorluyorum bf dekinden daha çok ısınıyor ancak kapanmıyor tekrar çok teşekkür ederim cevabınız için

MSI 3060 Ventus 3X.
Ryzen 5 1600 six Core.
G.Skill 3600 MHz Dual channel Trident Z Neo 16 GB RAM.
İşlemci soğutucu hava ancak çok sağlam bir soğutucuydu tam adını bilmiyorum.
PSU da Cooler Master MWE 600W bronz.

İlginiz için teşekkürler eklemek isterim MSI Afterburner ile kontrol ettigimde ekran kartı ve işlemcinin abartı şekilde ısınmadıgını görüyorum.

Cevabınız için çok teşekkür ederim sıcaklık değerleri normal GTA 5 de 4K +MSAA ile zorluyorum BF dekinden daha çok ısınıyor ancak kapanmıyor tekrar çok teşekkür ederim cevabınız için.

Hocam 12v kanalından ne kadar veriyor.

hocam bilgisayar konusunda sizin kadar bilgili değilim afbuyurun 12v kanalı ile ne demek istediğinizi anlamadım PSU nın üstünde 230v yazıyor sanırsam ondan bahsediyorsunuz

Eğer temizlik bakımı yapmadıysanız tabiki işlemci aşırı ısınıp kendini kapatır.
cevabınız için çok teşekkürler sistem düzenli olarak bakıma giriyor temizleniyor cevabınız için tekrar çok teşekkür ederim

anakartta msı a520 pro eklemek isterim orası eksik kalmış

Hocam bilgisayar konusunda sizin kadar bilgili değilim afbuyurun 12v kanalı ile ne demek istediğinizi anlamadım PSU'nın üstünde 230v yazıyor sanırsam ondan bahsediyorsunuz.

Cevabınız için çok teşekkürler sistem düzenli olarak bakıma giriyor temizleniyor cevabınız için tekrar çok teşekkür ederim.

Anakartta MSI A520 Pro eklemek isterim orası eksik kalmış.

540 watt veriyormuş muhtemelen.

Geri
Yukarı