Battlefield 5 sistem kapanıyor

Hadron11

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba Battlefield 5 ve Battlefield 1 oynarken başıma geliyor. Büyük ihtimalle Battlefield 2042'yi oynarken de gelecek.
Oyunu oynuyorum kasma yok vs hiçbir sorun yok belli bir süreden sonra çat kapanıyor, bilgisayar başka hiçbir oyunu oynarken ya da bilgisayarı kullanırken böyle bir sorunla karşılamıyorum. İnternette araştırma yaptım ama bir bilgi bulamadım, bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabiliri mi? Şimdiden çok teşekkürler iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeyi eksiksiz güncelliyorum hocam ekran kartına sanırsam 3 gün önce güncelleme geldi onu da yaptım.

Hocam GTA filan var mı başka oyundada denemen daha iyi olur.

Her şeyi eksiksiz güncelliyorum hocam ekran kartına sanırsam 3 gün önce güncelleme geldi onu da yaptım.

Eğer orada da oluyorsa sorun psudadır.

Hocam GTA filan var mı başka oyundada denemen daha iyi olur.
hocam çok teşekkürler tekrardan ilginiz için teşekkür etmeyi borç bildim gta 5 de 4k+msaa txaa fxaa açık ultrada denedim mesela acaba ısıdanmı diye kartı 80 i görüyor max ondada kapanmıyor ancak belirtmek isterim gözüme çarptı bf5 de bazen işlemci yüzde yüz yük altına giriyor anlık olarak ama bf1 de işlemci yüzde yüz yük altına girmiyor ama ikisindede kapanıyor özür dilerim cümleyi tam anlaşılır kuramadıysam

Hocam çok teşekkürler tekrardan ilginiz için teşekkür etmeyi borç bildim GTA 5 de 4K+MSAA TXAA FXAA açık Ultra'da denedim mesela acaba ısıdan mı diye kartı 80'i görüyor Max onda da kapanmıyor ancak belirtmek isterim gözüme çarptı BF5 de bazen işlemci yüzde yüz yük altına giriyor anlık olarak ama BF1 de işlemci yüzde yüz yük altına girmiyor ama ikisinde de kapanıyor özür dilerim cümleyi tam anlaşılır kuramadıysam.

Hocam GTA 5'te oldu mu bu sorun.

Çok teşekkürler hocam tekrar tekrar ilginiz için çok teşekkürler kafamdaki soru işaretleri gitmiş oldu hayırlı günler dilerim :)

Sen yine de hepsini Battlefield harici oyunları tekrar 40 dakika filan oyna.

Çok teşekkürler hocam tekrar tekrar ilginiz için çok teşekkürler kafamdaki sisteme bağlı soru işaretleri gitmiş oldu hayırlı günler dilerim :)

Sorun çıkarsa yaz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı