Oyun Battlefield bundle 189 TL!

4'de hileciler var mı? ona göre almak istiyorum da oyunu.
Ben oynarken denk gelmedim. Sebebi ise şöyle, serverlar BF'ye ait değil, oyunculara yani kişilere ait. Ve bir kişi sürekli oyunu izliyor. Yani kanlı canlı bir anti-hile sistemi var. Hileci görülünce o zamanda kim moderatör ise serverdan onu atıyor. O yüzden varsa bile çok az veya fark ettirmeyen cinsten.

1000 TL olduğunun farkındayım, ben oyun olarak karşılaştırdım, MW2 kısmını da ayrı olarak belirtmek istemiştim aslında. Sistem gereksinimileri de beklenildiği gibi yüksek çıkmadı. Ben olsam bu oyunları almam, biriktirip MW2 alırım. BF4'ün alınabilir olduğunu da belirttim.
Ekonomi belli, evde her gün 500-600 TL bazen 1000 TL harcıyoruz, 1000 TL artık o kadar da büyük değil. MW2'nin ne kadar uzun bir oyun olacağı da belli, MW3 3-4 sene belki 5 sene sonra çıkacak.
Sen baya bizi zengin saniyosun dostum oyle olsak burda indirim köşesini takip edermiyiz düşün bakalim istediğin kadar değsin kaliteli olsun oha falan olsun 1100 ₺ verenin aklından zoru vardir.(Not: Zenginler alabilir isterse bir fazla alip bize hediye edebilir)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı