Oyun Battlefield Bundle 94 TL

Sürekli BF5 oynuyorum. Kesinlikle kötü değil ortamı vs tek kötü yanı bence sürekli hile olması.

Battlefield'ların kaderi bu sanırım. Adamlar bir türlü şu oyunları hilelere karşı korumuyor.

Dostlar bu BF5 kötü diyenler sebebini de yazarsa sevinirim. Multisi için almayı düşünüyorum.

Ben de çok kararsız kaldım. Hile çok var diye BF1'den vazgeçtim aynı olay BF5'te de varmış. Hangisini alsam bilemedim.

Battlefield'ların kaderi bu sanırım. Adamlar bir türlü şu oyunları hilelere karşı korumuyor.

Ben de çok kararsız kaldım. Hile çok var diye BF1'den vazgeçtim aynı olay BF5'te de varmış. Hangisini alsam bilemedim.

Hocam oyun zor evet ama hile olduğuna dair bir kanıdınız var mı çünkü ben iksiini de oynadım BF5'i 1 ay oynadım Max 2 kişi vurmuşumdur BF1 ona göre biraz daha kolay daha fazla vuruyorsunuz.

Son düzenleme:
Hocam oyun zor evet ama hile olduğuna dair bir kanıdınız var mı çinkü ben iksiini de oynadım BF5'i 1 ay oynadım Max 2 kişi vurmuşumdur BF1 ona göre biraz daha kolay daha fazla vuruyorsunuz.

Kanıtım yok ama oynayan çoğu kişi öyle olduğunu söylüyor. Onuda geçtim oyunda anti cheat sistemi de doğru düzgün çalışmıyor deniliyor. Bu arada siz hangisini önerirsiniz?

Kanıtım yok ama oynayan çoğu kişi öyle olduğunu söylüyor. Onuda geçtim oyunda anti cheat sistemi de doğru düzgün çalışmıyor deniliyor. Bu arada siz hangisini önerirsiniz?

Ben az önce BF1'i aldım inidiyorum. BF5'i Xbox oynadığım için.İkisi de ayrı ayrı güzel ama ben 1'i oynamamıştım o yüzden kalbinizin sesini dinleyin öyle alın ikisi de aynı bence :D

Dostlar bu BF5 kötü diyenler sebebini de yazarsa sevinirim. Multisi için almayı düşünüyorum.
Kendi yorumumu yapayım uzun saatler oynadım oyunu şahsen online açısından çok keyifli vuruş hissi olsun silahlar olsun BF1'e göre daha çok beğendim ama şu DICE takım dengelemede özürlü senin takıma veriyorlar yeni başlayanları karşısı full 500 level bu dediğim her maç olmasa bile illa yaşıyorsun çok can sıkıcı baseden çıkartmıyorlar iyi bir oyuncu dahi olsan. Diğer bir sorun ise primeden sanırım ücretsiz verildiği için hile koruması da çok kötü olduğu için karşında veya sizin takımınızda her maç olmasa bile hile görmen muhtemel sırf bu hile mevzusundan dolayı BF serisini sadece güncel oyun olarak oynamaya çalışıyorum (Şuanlık güncel maalesef BF2042). Eğer oyun ile ilgili soracağın soru varsa yardımcı olurum origin adı bırakırsan.

BF 1 de güzeldir 5 de güzel. 1'in haritaları ve atmosferi daha çok hoşuma gidiyor ama 5'de kötü değil kesinlikle. Oyuncu sayısı 1'de az tek sıkıntısı o maalesef...
1'de az değil, son 1 ayda en çok Battlefield 1'de oyuncu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı