Battlefield oyun tavsiyesi

Makaleler
1
Yer
Moscow Metro
Daha fazla  
Batlefield 1, Battlefield Hardline, Battlefield 4, Battlefield 3, bu 4 oyundan birini alacağım modern savaş daha çok istiyorum ama Battlefield 1'de çok hoş gözüküyor. Hikayeden çok Online için alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Son çıkan 5'i al derim haritalar çok daha detaylı Silahlar'da spray var (BF1'de spray yok mermiler rastgele gidiyor) ve animasyonlar daha iyi.

Almadıysan 3 ve 4 al derim. 3 en iyisi fakat sunucuların tickrate hızı düşük. 4'de tickrate hızları yükseltildi. 3'de hala oyuncular var 3 haftada 100 saati aşkın oynadım.

Almadıysan 3 ve 4 al derim. 3 en iyisi fakat sunucuların tickrate hızı düşük. 4'de tickrate hızları yükseltildi. 3'de hala oyuncular var 3 haftada 100 saati aşkın oynadım.

Daha almadım deadside adında bir oyun çıktı bir hafta kadar önce escape from tarkov ve DayZ'ye sahibim ama oyun beni çok etkiledi bende onu aldım. Eğer bir BF alırsam 4 olur. Almazsam da CoD MW 2019 alacağım çünkü Online kısmı çok iyi duruyor.

Daha almadım deadside adında bir oyun çıktı bir hafta kadar önce escape from tarkov ve DayZ'ye sahibim ama oyun beni çok etkiledi bende onu aldım. Eğer bir BF alırsam 4 olur. Almazsam da CoD MW 2019 alacağım çünkü Online kısmı çok iyi duruyor.
COD tavsiye etmem. Saçma sapan sunucu prolemleri ve çöp hikaye modu nedeniyle parasını hak etmiyor. BF alacaksan 1 tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı