Battlefield oyunları alınır mı?

zagrens

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Battlefield serisinde %80 indirim var ve aklımda Battlefield 5 ve 2042 var. Sizce 100'er TL'den alınır mı?

2042 eskisi gibi sorunlu değil. Alınabilir bu paraya bir daha düşmeyecek.
Ben 2-3 ay önce denediğimde çok bug vardı ve atmosferi kötü idi. Kişiden kişiye değişir lakin böyle gerçeğe dayalı hikayesi olmayan oyunlar pek hoş gelmiyor, çok fazla sci-fi gibi geldi bana oyun. Hileler de bolca vardır muhtemelen. Buglar fixlendi ise belki düşünebilir şahsi fikrim.

Ben 2-3 ay önce denediğimde çok bug vardı ve atmosferi kötü idi. Kişiden kişiye değişir lakin böyle gerçeğe dayalı hikayesi olmayan oyunlar pek hoş gelmiyor, çok fazla sci-fi gibi geldi bana oyun. Hileler de bolca vardır muhtemelen. Buglar fixlendi ise belki düşünebilir şahsi fikrim.

Ben çok oynamadım ama hile denk gelmemiştim zaten anti cheat vardı oyunda. Map konusuna katılıyorum atmosfer çok hoşuma gitmedi benim de. Bug ise çok denk gelmedim ben. Optimizasyon ise bence iyiydi eskisine göre.

Hocam 2042 bana da çok kötü gelmedi ama kararsız kaldım 1'i almayı pek düşünmüyorum ayrıyeten Max 300 TL'ye oyun öneriniz var mı?

BF1 alın. Atmosfer olarak gerçekten çok iyi. BF5 sözde ikinci dünya savaşı oyunu olmasına rağmen oyunda ruslar yok :D. Pek çok kişi BF5 in mekaniklerini oldukça övse de ben onu da beğenemedim. 2042 ise ilk başta çok kötüydü. Şuan nasıl bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı