Battlefield V 2021'de alınır mı?

JemVargasTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Battlefield 1 temasını seven biri olarak oyunu indirdim lakin multiplayer kısmında zevk alamıyorum bir anda çıkan düşmanlar, therkesin bireysel oynamasi, çok fazla göz yoran detaylar, tek atan düşmanlar ve iki de bir tarayan uçak ve zirhlilar beni oyundan yeterince soğuttu. Battelfield v buna nazaran daha toplu haritalar ve takim dayanismasi olduğunu duydum. Ama oyunun eksik çıktığı dedikodulari vardı önceden acaba oyun şu an alınıp oynanabilir mi? Online kısmında oyuncu sayısı yeterli midir ve yeni başlayanlar için BF 1'e göre daha toleransli bir oyun mu sürekli tek yemek istemiyorum da.

Arkadaşlar Battlefield 1 temasını seven biri olarak oyunu indirdim lakin multiplayer kısmında zevk alamıyorum bir anda çıkan düşmanlar, therkesin bireysel oynamasi, çok fazla göz yoran detaylar, tek atan düşmanlar ve iki de bir tarayan uçak ve zirhlilar beni oyundan yeterince soğuttu. Battelfield v buna nazaran daha toplu haritalar ve takim dayanismasi olduğunu duydum. Ama oyunun eksik çıktığı dedikodulari vardı önceden acaba oyun şu an alınıp oynanabilir mi? Online kısmında oyuncu sayısı yeterli midir ve yeni başlayanlar için BF 1'e göre daha toleransli bir oyun mu sürekli tek yemek istemiyorum da.

Detaylar yine olacaktır, ayrıca uçak ve tanklar hala var.

Battlefield 1 ve V'i uzun süreler oynadım, açıkcası ben BF1'i daha çok beğenenlerdenim, en azından benim gözümü Bfv'e nazaran daha az yoruyor, Bfv'in renk paleti çok canlı, çok renkli, kişiye göre değişiyor tabii, ama yukarıdaki arkadaşımızın da söylediği gibi Game Pass'den deneyebilirsiniz.

Alınmaz Game Pass de şu an BF5 sanırım oynanabiliyor 30 liraya üye olup deneyip karar verebilirsiniz.

Aynen +1.................. 29 lira verip 1 ay Game Pass'e üye ol. BF1 BF5 dahil bir sürü EA oyunu ve çok daha fazlasına 1 ay erişim sağla. Baktın sevdin. İster devam et, ister BF5'i Steam'den ya da nereden istersen satın al.

Detaylar yine olacaktır, ayrıca uçak ve tanklar hala var.
Uçaklar ve tanklar 1 de olduğu gibi kara savaşlarına çok büyük etki yapıyor mu ?
Alınmaz GamePass de şu an bf5 sanırım oynanabiliyor 30 liraya üye olup deneyip karar verebilirsiniz.
Steamden mi abone olabilirim bir de ilk ay 5 lira olan bu abonelik mıydı? Öyle yapayım o zaman teşekkür
Aynen +1.................. 29 lira verip 1 ay Game Pass'e üye ol. BF1 BF5 dahil bir sürü EA oyunu ve çok daha fazlasına 1 ay erişim sağla. Baktın sevdin. İster devam et, ister BF5'i Steam'den ya da nereden istersen satın al.
Tamamdır en mantıklısı o gibi duruyor teşekkür

Yeni konular

Geri
Yukarı