Battlefield V Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Oradaki olay bir adet boynunda bir adet kafasında olması. 2. Dünya Savaşı'ndaki kıyafetler hakkında ise en ufak fikrim yok.

Şu an BF4 indiriyorum onu ve BF1 oynar keyfime bakarım. Bu oyunu da almayacağım. Benim kafadan binlerce oyuncu var. Elbet bir gün akıllanacaklar.
Oradaki olay bir adet boynunda bir adet kafasında olması. 2. Dünya Savaşı'ndaki kıyafetler hakkında ise en ufak fikrim yok.

ww2 soldiers - Google'da Ara

Şu an BF4 indiriyorum onu ve BF1 oynar keyfime bakarım. Bu oyunu da almayacağım. Benim kafadan binlerce oyuncu var. Elbet bir gün akıllanacaklar.
Ben de almayacağım. Zaten oyun 60 euro, buda ülkemizin kuruyla 450 lira civarına geliyor. Bu oyuna 450 lira vereceğime gider 4GB RAM daha alır, BF1'de keyfime bakarım.

Çevrimiçi oynayan oyuncuya rol playing mi yaptıracaklar, ne anlamsız bir eleştiri. Silahını, tankını, tüfeğini alan meydana iniyor fetih modu oynuyor.
@FalconPolat Kıyafet dediniz aklıma geldi.

Biri uzak diğeri yakın gözlüğü.

Silahını, tankını, tüfeğini alan meydana iniyor fetih modu oynuyor.
Tankın kulesini adama çevirene kadar sizi yemiş oluyorlar zaten. Sniperlar gene tek atmıyor, medic sınıfındaki silahlar kötü ve mermiler çok az. Bu nedenden dolayı sürekli assault oynadım. Bi' süre sonra ondan da sıkıldım.

Ama o dediğiniz biraz göreceli bir kavram kimi kaosu seviyor kimi sevmiyor. BF3'de ve BF4'te BF1'deki gibi bir kaos yoktu, o yönden eski oyunlara benzemiş biraz. Açıkçası ben de kaosdan rahatsız oluyordum siz belli ki seviyordunuz. Siz biraz fazla çamur atıyorsunuz. Paralı içerik kalktı, güzel şeyler de geliyor bu oyunla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…