Battlefield V Açık Beta Tarihi Belli Oldu

Atmosferi çok zayıf. Sözüm ona dünyanın en kanlı savaşını konu alıyor fakat haritalardaki çatışma duygusu daha çok bir mahallede yaşanan tatsızlık sonucu çıkan silahlı kavgayı andırıyor. Böyle ikinci dünya savaşı ambiansı mı olur?

Silahların sesleri rezalet. Vuruş hissiyatı rezalet. Kesinlikle ilk çıktığında onca parayı verip almayacağım. Nasılsa 2-3 aya düşer 70 80 liralara.

Dipnot: BF1 ve BF4 içinden geçer bu oyunun.

@Batuhan A. Grafik basıyım derken efektin bokunu çıkarmışlar. Grafik kaosundan aşırı rahatsız oldum.

Dipnot: Battlefield 1 yeni oyundan dolayı değil. Gerçekten %60 yakın oyuncu kaybettiğinden indirime girdi. Adamların piyasada oynanabilir en güncel oyunları günlük 80 Bin ortalama oyuncu alıyor.

Ama buglarla dolu PUBG bile 900 bin oyuncuyu görüyor.
Çok oyunculu'ya odaklanmış oyunda oyuncu olmadıktan sonra ilk gün çok satış yapsan ne olur.

Son düzenleme:
Atmosferi çok zayıf. Sözüm ona dünyanın en kanlı savaşını konu alıyor fakat haritalardaki çatışma duygusu daha çok bir mahallede yaşanan tatsızlık sonucu çıkan silahlı kavgayı andırıyor. Böyle ikinci dünya savaşı ambiansı mı olur?

Aynı benim söylediklerim işte oyunda atmosfer hissi çok az.

Silahların sesleri rezalet. Vuruş hissiyatı rezalet. Kesinlikle ilk çıktığında onca parayı verip almayacağım. Nasılsa 2-3 aya düşer 70 80 liralara.

Dipnot: BF1 ve BF4 içinden geçer bu oyunun.
2 - 3 aya hayatta 70 80 lira olmaz. Çıkış fiyatı 300 küsür.

Narvik haritasında kar taneleri çevre vs. Piksel piksel gibi buğulu ona anlam veremedim neden öyle High ayarda oynuyorum fakat grafik anlamında da düşüş var. Ne yaptın be DİCE.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı