Battlefield V ayarlar yüksekteyken kalitesiz grafik sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Y.A.M.A.N

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, genel olarak oyunlarda grafik ile ilgili sorunum var.

Resim de göreceğiniz üzere oyun Ultra'da olmasına rağmen dokularda sorun var gibi. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum.

(Çözünürlük ölçeğini de %150 yaptım ama fark etmiyor)

Battlefield V Screenshot 2020.01.05 - 01.23.27.53.png

Battlefield V Screenshot 2020.01.05 - 01.34.06.24.png

Battlefield V Screenshot 2020.01.05 - 01.26.12.76.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar suan bir test yapayim dedim vede ayni sahnelerden 2 ss aldim birisi komple low digeri ise ultra ama inanin farkini goremiyorum veya benim monitorde mi sorun var anlamadim. Bayagi sasirdim.(Bu arada boyut buyuk uyarisi aldigim icin bir tik kirptim) Hangisi ultrada??Eki Görüntüle 482333
Battlefield V Screenshot 2020.01.05 - 03.11.28.19.png
Battlefield V Screenshot 2020.01.05 - 03.11.13.72 (2).png

Biri görünmüyor. Üstteki yüklenmemiş o Ultra olandır :D

İlk resimdeki olay oyundan kaynaklı. Arada askerlerin üniformaları yüzleri de düzgün işlenmiyor. Bazen 2-3 dakika sürüp düzeliyor bazen o haritada maç bitene kadar devam ediyor. Arada haritaların bazı noktalarında glitch'de oluyor. Eğer 1. resimdeki olay sürekli ise muhtemelen glitch'dir, tabii haritanın diğer kısımlarındaki kaplamaların düzgün işlendiğini varsayarak söylüyorum. Genel olarak sorunlu bir oyun Battlefield V.

1 ve 2. Resim arasında çok fark var. Bakmayı bileceksin bide oyunu bende oynadım. Ultra ayarlarda bende de aynı böyle görüntüler vardı. Red dead redemption 2 de de rastladım ama sadece online larında. Sanırsam bilerek yapılıyor çok takılacak şeyler değil zaten amacın görüntü değil adam öldürmek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı