Battlefield V Hakkında Düşünceleriniz

Şenol Ceyhun

Hectopat
Hepinizin bildiği gibi gündemde bir oyun fakat benim içime sinmedi grafikleri güzel ona lafımız yok ama üniforma tasarımları ve dönem atmosferi açısından Battlefield 1'in arkasında kaldığını düşünüyorum. Acaba yanılıyor muyum? Ya da siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda inşa sistemi geldi. Ayriyeten farklı bir firma tarafından Battle Royale modu geliyor.
BF 1 pek gelişme gösterememişti. Ama bu oyunda geliştirdikleri bazı şeyler var.
İlk defa bir oyuna Üniforma vb. yönden bakan insan görüyorum. Zaten FPS oyunu oynuyorsun. Kol dışında pek bir şey göremiyorsun. Üniformalarda 2. Dünya savaşını yansıtıyor.

Benim rahatsız olduğum tek şey Renk paleti ve bazı yerlerdeki gereksiz efektler. Bu sorunlar yüzünden adam seçmede sorunlar yaşayabiliyorum. Grafik veriyim derken oyunu karman çorman bir atmosfere dönüştürmek kötü oluyor. Şu anda Battlefield teknoloji satmak için sunulan bir oyun gibi duruyor.

Son düzenleme:
Oyunda inşa sistemi geldi. Ayriyeten farklı bir firma tarafından Battle Royale modu geliyor.
BF 1 pek gelişme gösterememişti. Ama bu oyunda geliştirdikleri bazı şeyler var.
İlk defa bir oyuna Üniforma vb. yönden bakan insan görüyorum. Zaten FPS oyunu oynuyorsun. Kol dışında pek bir şey göremiyorsun. Üniformalarda 2. Dünya savaşını yansıtıyor.

Benim rahatsız olduğum tek şey Renk paleti ve bazı yerlerdeki gereksiz efektler. Bu sorunlar yüzünden adam seçmede sorunlar yaşayabiliyorum. Grafik veriyim derken oyunu karman çorman bir atmosfere dönüştürmek kötü oluyor. Şu anda Battlefield teknoloji satmak için sunulan bir oyun gibi duruyor.
Tabiki kol dışında bişi görmüyoruz onda sonuna kadar katılıyorum fakat yani ben battlefield 1deki kaliteden ve gerçekçi üniformalardan sonra tatmin etmediğini belirttim. Ayrıca aksiyon fps oyununa inşa mantığı gelmesi ne kadar mantıklı bilemem sanırım betayı denerim ama 1 2 sene sonra anca alırım beğenirsem

BF 1 çok iyiydi bana göre. BF V de onun daha geliştirilmiş hali gibi geldi bana izlediğim kadarı ile. Açık Beta yarın başlıyor. Deneyip göreceğiz.

Battlefield 5'i almayacağım Battlefield 1'im var bu yüzden Battlefield 1 daha iyi. 😂 😂

2011'den beri oynarım. Bunca yıldır yok DLC yok Premium diye ekstra ücretler. Bu güzel olacak. BF1 pek iyi değildi.

Hepinizin düşüncesine saygılıyım vakit ayırdığınız için sağolun

evet beta bitti ve ben oyun hakkında düşüncelerimi söylemek istiyorum ve benimle birlikde başkalarıda söylerse sevirinirm çünki ea yada dice a eksiklikler hakkında mesaj atmam lazım bütün görüşleriniz önemli kendi görüşümle başlayalım

ilk önce oynanış a geçelim, ben mi kötü oynuyorum yoksa oyun çok mu zor anlamadım düşmanları ilk önce ben saldırıyor olmama rağmen adam sgt silahının op olmasından hemen öldürüyor yada ona benzer bi sürü şey sgt op geldi çünki kullanırken hemen çabuk adam öldürebiliyorum ama diğer silahlar öyle değil 1 v 1 lerde sıkıntı var yani medic support biliyorsunuz bi tek sınıflara o dedim sınıflara aşırı ihtiyaç duyuyoruz ama adamlar biri takmıyor öyle bir sıkıntı var neyse sniper e gelelim hızlı ve karman çorman anlatıyorum kusra bakmayın bilgileri düzenleme fırsatım olmadı sniper medium scope long scope diye scopeları ayrılmış gördüm 4x felan yok ama sniper medium scope biraz zor gibi geldi heralde 6x filan yada sniperları yavaş yapmışlar bf1 deki gibi hip fire iyide değil kolay karşılık veremiyorsun ama aşırı takdir ettim olay şudur ki sarsma yok yani support size ateş ederken kurşunun başka yere gidip onu vuramamanız olayı bf1 den sonra kaldırılmış maplarda buglar vardı ama okadar fazla değil fps norvik de düşüyor genelde operasyonlarda bug vardı bomba alınmıyordu filan araçlar tanklar sevkli ama cephane olayı biraz kısıtlıyor araç ı ve ortalıkda dolaştımmı hemen bomba yiyorsun diğer oyunlardan farklı değil uçak vurması filan sorun yok ama uçak hareket etmiyor resmen okadar yavaş şimdiye kadar bütün dikkatimi çekenler bunlar oldu sizinde düşüncelerini merak ediyorum, kendinize iyi bakın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı