Battlefield 1 hakkında

Ben o indirimi kaçırdım. Oyun tek kelimeyle mükemmel gerek oynanış hissi gerekse optimizasyon. Hayatımda oynadıgım en iyi 3. BF oyunudur kendisi. Revulation modelini bekliyorum tekrar indirime girmesini. :)

Ekim 2016'da oyunun çıktığı ilk hafta PS4 için kutulu olarak almıştım. Sonra bir ara Premium Pass indirime girdiğinde onu almıştım. Son olarakta bu origin indiriminde 5 Euro'ya indiğinde aldım.

Sunucu sorunları var. İstediğin haritaya girmek için sıraya girme çilesi var, başka sunucu yok, sıra bir türlü bitmiyor. Hatta bazen istediğin haritada oynamak isteyince dolu sunucu bulunmuyor hiç kimse oynamıyor. Bir haritaya giriyorsun bir bakmışsın oyun bitmiş başka haritaya geçmiş, en çok delirdiğim şey de bu.

Açık betadan bugüne aktif oynuyorum, hala ilk gün gibi keyif alabiliyorum. Taaruz için Hellriegel, Sıhhiye için Autoloading Uzun Şarjör ve M1907 SL Tarayıcı, Destek için BAR M1918 Fırtına, Gözcü için Gewehr 98 K. Nişancı ve Gewehr M.95 Piyade öneririm. Tabanca olarak M1911 en iyisi diyebilirim, gözcü olursanız Mars Otomatik alternatif olabilir. Tankçı veya pilot olursanız Frommer Stop Auto hayat kurtarır.

İndirime girerse alacağım aklımda olan bir oyun. Geç kalmış sayılır mıyım?

Bende indirimi kaçırdım. Ne zaman indirim olur bilmiyorum ama sonraki indirimde büyük ihtimalle alacağım. Zaten Bf oyunları ilk çıktığında herkes oynar, bir süre sonra belli bir kesim kalır. Sonraki oyun çıktığında bir kısmı oyunu bırakır ama kalan oldukça büyük bir kitle vardır. Hala BF 3 oynayan insanlar var diye biliyorum hatta. Kısaca oyun bence bir kaç yıl daha zevkli bir şekilde oynanacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı