Battlefield V Nereden Alınmalı?

Alp Taha Belek

Kilopat
Yer
Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bir oyuna 60€ dersen ben de sana...

Zaten BF seven biri degilim. BF1 indiginde sirf Osmanli var diye oynayacagim. Eger begenirsem kutulu bir BF1 Revolution alirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajimi duzenleyemiyorum, ama olsun. Yazacagim buraya.

60€, Avrupa'da bile yuksek. Ama Turkiye'de 300-350 lira cok cok daha yuksek bir fiyat.

Simdi; bu oyun fiyatlarini kime sikayet edecegim ben?

Oyunu korsan indirirsem Hirsiz;
TL'nin deger kaybimi dile getirirsem ****'cü oluyorum.

Bu benim sahsi fikrim, yanlisiyla; dogrusuyla.

FC: Primal. Turkce yok. Fiyati belli. Sen benim dilimi tanimayip, Turkce cikarmazsan ben niye alayim? Ama FC5'de TR altyazi var. Ben simdi bunu indiriyorum. %72'de. SIRF TURKCE DESTEGI VAR DIYE, OYUNU ALACAGIM. Ama kutulu olarak elbette durumum olunca alacagim. Kalkip bir anda 300 lira veremem.

Uncharted 4. Film gibi oyun. The Last of Us. Otur izle. Bu oyunlari korsan oynamak hakaret. Adamlar Turkce satiyor, ve sonraki oyunlarda yine Turkce destegi olacak. Boyle olsun, 40-50€ kabúlüm. Indirimle zaten 20€'ya duser, alirim. Ama siz Turkiye pazarini bos sayamazsiniz.

Durmaplay güvenli bir sitedir. Bir çok alışverişim oldu.

Oyun çıktığında acaba fiyatı düşecek mi? Çünkü fiyatı çok fazla BF1 ile çok benzer bir oyun için. Geçen gün €10 idi BF1.

Battlefield online bir oyun. O yüzden satın almadan, korsan oynamak gereksiz. Hikaye modu zaten çok gerekli değil bence. Vakti gelince en uyguna satan yerden alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı