Battlefield V Silahları Açma hatası

İşletim sistemi
Windows 10

WhyHighOneWhy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim üzere oyunda gerekli görevleri yapıp, seviye atlamama rağmen silahları açıyorum ama Armory'den açtığım silahları equip edemiyorum. Loading simgesi beliriyor ama herhangi bir pencere açılmıyor oyun içinde. Gerekli videoyu yükledim izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Eklediğim SS'lerden de gerekli seviyeye ulaşmama rağmen bazı tankları hala açamamış olmam ve oyun sonu raporlamada sürekli hata almam. Bu hatalar canımı sıkmaya başladı çünkü Company Coin oynadıkça geliyor ve onu dahi biriktiremiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 20210512163907_1.jpg
    20210512163907_1.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 25
  • 20210512185704_1.jpg
    20210512185704_1.jpg
    183,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 20210513123813_1.jpg
    20210513123813_1.jpg
    223,2 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim üzere oyunda gerekli görevleri yapıp, seviye atlamama rağmen silahları açıyorum ama Armory'den açtığım silahları equip edemiyorum. Loading simgesi beliriyor ama herhangi bir pencere açılmıyor oyun içinde. Gerekli videoyu yükledim izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Eklediğim SS'lerden de gerekli seviyeye ulaşmama rağmen bazı tankları hala açamamış olmam ve oyun sonu raporlamada sürekli hata almam. Bu hatalar canımı sıkmaya başladı çünkü Company coin oynadıkça geliyor ve onu dahi biriktiremiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba hocam bu şu an EA'nın sorunu çözeceklerini belirttiler şu an için tek şey beklemek BF 5 oynamıyorum belki şu an düzelmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı