Battlefield V'e EA anticheat ekleniyor

Sir Lewis

Hectopat
2023 yılında BF 2042 için eklenen EA Anticheat, yakın zamanda BF V'e eklenecek. BF 2042'de iyi çalışan sistem, hile problemi çığırından çıkmış BF V için iyi çalışacak mı göreceğiz. Umarım BF1'de bundan nasiplenir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
N'olur BF1'e de gelsin ya. Havada uçanı mı dersin, görünmez olanı mı dersin, Seddülbahir'de ceddimizi utandırmaktan bıktım usandım artık. Report sistemi de doğru düzgün çalışmıyor zaten, chatte herkesten tam teşekküllü küfür yiyen adamlar bir dahaki elde yine karşıma çıkınca kendimi ALT+F4'ün mucizevi etkisine kaptırmaktan çok yoruldum.

N'olur BF1'e de gelsin ya. Havada uçanı mı dersin, görünmez olanı mı dersin, seddülbahir'de ceddimizi utandırmaktan bıktım usandım artık. Report sistemi de doğru düzgün çalışmıyor zaten, chatte herkesten tam teşekküllü küfür yiyen adamlar bir dahaki elde yine karşıma çıkınca kendimi alt+F4'ün mucizevi etkisine kaptırmaktan çok yoruldum.

Bob gibi topluluk sunucularında oynayın.

N'olur BF1'e de gelsin ya. Havada uçanı mı dersin, görünmez olanı mı dersin, Seddülbahir'de ceddimizi utandırmaktan bıktım usandım artık. Report sistemi de doğru düzgün çalışmıyor zaten, chatte herkesten tam teşekküllü küfür yiyen adamlar bir dahaki elde yine karşıma çıkınca kendimi ALT+F4'ün mucizevi etkisine kaptırmaktan çok yoruldum.
Ban'da yemiyolar 600 saatim var hile kullanan nickler'i düzenli görüyordum bi ara. Adamlar belki yüzlerce report yemiştir ama oynamaya devam ediyolar.

Sadece Battlefield 1'de değil, Star Wars Battlefront II'ye de gelmesi lazım. Battlefront II gerçekten hile ve hack olaylarından dolayı epey sıkıntı yaşayan bir oyun zaten. Galactic Assault modunda Walker'ları hackleyip tamamen kilitleyen mi dersiniz, Admin Chat'e hack ile erişip sanki adminmiş gibi yazı yazan mı dersiniz, epey hileden sorun yaşamış bir oyun. Her ne kadar bu hilelerin büyük bir kısmı sunucu tarafında kapatılmaya başlanmış olsa da EA Anticheat gelmesi bunları tamamen bitirir.

O yüzden EA Anticheat kesinlikle şart Battlefront II için. Ancak diğer yandan EA Anticheat'in Battlefront II'ye karakter modu gibi modların yüklenmesini sağlayan Frosty Mod Manager'ı engelleme ihtimali de var. Fakat her halükarda hilesiz bir oyunu tercih ederiim.

Sadece Battlefield 1'de değil, Star Wars: Battlefront II'ye de gelmesi lazım. Battlefront II gerçekten hile ve hack olaylarından dolayı epey sıkıntı yaşayan bir oyun zaten. Galactic assault modunda Walker'ları hackleyip tamamen kilitleyen mi dersiniz, admin Chat'e hack ile erişip sanki adminmiş gibi yazı yazan mı dersiniz, epey hileden sorun yaşamış bir oyun. Her ne kadar bu hilelerin büyük bir kısmı sunucu tarafında kapatılmaya başlanmış olsa da EA anticheat gelmesi bunları tamamen bitirir.

O yüzden EA anticheat kesinlikle şart Battlefront II için. Ancak diğer yandan EA Anticheat'in Battlefront II'ye karakter modu gibi modların yüklenmesini sağlayan Frosty mod Manager'ı engelleme ihtimali de var. Fakat her halükarda hilesiz bir oyunu tercih ederiim.

Çok yazık ettiler o oyuna en az BF kadar güzel bir oyun. Özel sunucular harici oynanmıyor Online EA oyunları. 2042 de adam olduğu yerde mevlana gibi 200 kill alıyor anti cheat olmasına rağmen.

Güncellemeden sonra oyun açılamamaya başladı(ses geliyor oyun açık ama siyah ekran)
Bu durumu yaşayan var mı nasıl düzeltebilirim?

Hocam bende güncelleme yaptıktan sonra EA ekranından sonra crash hatası veriyor detaylarına baktığımda bu ea anticheat launcher bilgisi yer alıyor, oyunu açamıyorum

Geri
Yukarı