Battlefield Vietnam Orjinal Almak

Dostum sana zahmet bana özelden atar mısın ? Bu arada çok teşekkür ederim hediye verdiğiniz için. :) Originden mi etkinleştireceğiz ? :)

Zamanında Aral'dan almıştım. Oyunu yükledikten sonra içinden etkinleştiriliyordu. Direk kutusunu göndereceğim sana eğer çalışırsa. Forumda özel mesaj özelliği kalktı sanırsam. E-mail olarak adresini gönderebilirsin bana. Profilimde yazıyor.

Zamanında Aral'dan almıştım. Oyunu yükledikten sonra içinden etkinleştiriliyordu. Direk kutusunu göndereceğim sana eğer çalışırsa. Forumda özel mesaj özelliği kalktı sanırsam. E-mail olarak adresini gönderebilirsin bana. Profilimde yazıyor.
Peki teşekkürler. :) Yani key kullanılmış mı ? Bu arada nerde oturuyorsunuz ?

Peki teşekkürler. :) Yani key kullanılmış mı ? Bu arada nerde oturuyorsunuz ?

Kırşehir'de oturuyorum. Birkaç sene önce oynamıştım. İsterseniz deneme yapabiliriz. Siz oyunu internetten indirin ancak illegal bir işlem yapmayın. Sizden büyük ihtimalle anahtarı isteyecektir eğer gönderdiğimi kabul ederse orijinal olarak oynamış olursunuz. Tabii ki daha sonra da isterseniz kutusunu da gönderirim. Bana mail atın oradan gönderirim size anahtarı. Oyunu şu şekilde indirin:

Kod:
battlefildf vietnam razor1911

Son düzenleme:
Kırşehir'de oturuyorum. Birkaç sene önce oynamıştım. İsterseniz deneme yapabiliriz. Siz oyunu internetten indirin ancak illegal bir işlem yapmayın. Sizden büyük ihtimalle anahtarı isteyecektir eğer gönderdiğimi kabul ederse orijinal olarak oynamış olursunuz. Tabii ki daha sonra da isterseniz kutusunu da gönderirim. Bana mail atın oradan gönderirim size anahtarı. Oyunu şu şekilde indirin:

Kod:
battlefildf vietnam razor1911
İllegal işlem yapmayın derken? Yama vs. mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı