Çözüldü Battlefield1 "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

kerem b

Femtopat
Daha fazla  
Process monitörde hatalı dosya HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\ResourcePolicies.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\msvcp120.dll bunu silin.

Sonra aşağıdakileri indirip kurun. İndirme esnasında tarayıcının üst kısmında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: birden çok dosya indirme'' uyarısı çıkarsa izin vermeniz gerekiyor.
Hatayı bf1.exe'de mi alıyorsunuz yoksa ActivationUI.exe'de mi? Çünkü raporda ikisi de var.

ActivationUI.exe hata veriyorsa isterseniz ActivationUI.exe için dikkatlice yeni bir rapor oluşturmayı deneyin.

Sonra aşağıdakileri indirip kurun. İndirme esnasında tarayıcının üst kısmında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: birden çok dosya indirme'' uyarısı çıkarsa izin vermeniz gerekiyor.

Çözüm

Sonra aşağıdakileri indirip kurun. İndirme esnasında tarayıcının üst kısmında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: Birden çok dosya indirme" uyarısı çıkarsa izin vermeniz gerekiyor.

Dedikleriniz kurulu bu hatayı verdi, hata değişti şimdi msvcp.120DLL indirsem düzelir mi veya ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    267,5 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
@kerem b 5 adet kurulumu yaptınız mı? Bu raporda gözüken hata zaten. Denetim masasından C++ 2013, 2015 yazanların hepsini kaldırıp tekrar kurun.

2013 ve 2015 kütüphanelerini denetim masasından silin. Daha sonra verilen bağlantılardan yeniden yükleyin. Ancak hem x64 hem x86 kurmaya dikkat edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı