Battlefront 2'de %100 CPU kullanıyor ve oyun açılmıyor

tahakkaya52

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım Battlefront 2'de %100 CPU kullanıyor ve oyun açılmıyor. Eskiden %80 %90 iken şimdi %100 oluyor hem de aralıksız neden böyle oyun sürekli yüklenme ekranında kalıyor yani dünya aşağı yukarı yapıyor ancak girmiyor. Dün böyle bir şey yoktu nedendir. Nasıl çözerim? Sadece Battlefront 2 de oluyor. Battlefield 1 de %86.

Bilgisayarım Battlefront 2'de %100 CPU kullanıyor ve oyun açılmıyor. Eskiden %80 %90 iken şimdi %100 oluyor hem de aralıksız neden böyle oyun sürekli yüklenme ekranında kalıyor yani dünya aşağı yukarı yapıyor ancak girmiyor. Dün böyle bir şey yoktu nedendir. Nasıl çözerim? Sadece Battlefront 2 de oluyor. Battlefield 1 de %86.
Directx 12'yi kapat.

Ben normalde CS:GO'da 70 80 FPS arası alırken şimdi 40 43 FPS arasında dolaşıyorum bir anda oldu ayarlarımı değiştirmedim hatta bazılarını düşüğe çektim ama hala yükselmedi.
Not: RAM'larımın bozuk olduğundan şüpheleniyorum.

i5 9300 h
GTX 1650.
8 GB RAM.
24 Mbps dowloand 7 Mbps upload.

Oyuna giremiyorum. Sadece yükleniyor.
Hallettim V-Sync açtım. Yinede sağ olun.

Usta Ultra ayarlarda Heroes vs Villians'da kasma oluyor mu? Bende de aynı sistem var, merak ettim.

Ultra oynamadım High 60 80 FPS ve kasma olmadi. Şimdi bir baktım kısa Mac Galactic Assult düzeldi. V-Sync 60 FPS net arada ancak 55 FPS o kadar. Ama eskiden 60 80 oynuyordum ancak 60 da gayet kafi.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı