Bax IKAS K7 almak mantıklı mı?

Ürün aliexpresste 6300₺ ben özel bi şekilde 3400 e halettim

Var hocam dün geldi tüm deneyimlerimi anlatıyorum

Ürünün ARAMA/SMS Olayları Gayet Hoş Güzel Bende 14 Pro Var Dynamic Island Arama Bildirimi Çalışıyor . Aynı şekilde Kapalıykende gelen aramalar normal arama gibi geliyor . Hatta görüşmeyi kayıt alıyor depoluyor oda şaşırttı.

İnterneti biraz tatmin etmedi bazı yerlerde Ciddi şekilde internet hızı düşüyor 1mbps ye kadar tabi anlık oluyor ama ortalama hızı 10-30mbps arası değişiyor 35-50ms gecikmeli

Şarj konusunda şöyle 0 dan 100 e 2 saatte doluyor.
Eğer Wifi Açarsam Ufak Bir ısınma Yaratıyor ve şarjı bir tık hızlı yiyor .
Wifi kapalıyken rahat 2-3 gün gidiyor
Wifi açıkken ise 6-7 saat maks dayanıyor

Bendeki K7 Bu Modellerde sadece İnternet farkı var diğerlerinde yok

Ürün iphone 4 ile aynı ebatta cepte taşıması kolay .

Zaten 4 ay kullanıyoruz bunu her sene imeiler 8 ay daha yenileme alıyor bence 32000₺ verene kadar 10 da 1'i kadar masraf yapıp Bu aletle 4 ay geçirmek çok daha ekonomik geliyor ..
Çok teşekkürler hocam , nereden temin ettiğinizi öğrenebilir miyiz ? Babama ve kendime bir adet alacağım

Ürün aliexpresste 6300₺ ben özel bi şekilde 3400 e halettim

Var hocam dün geldi tüm deneyimlerimi anlatıyorum

Ürünün ARAMA/SMS Olayları Gayet Hoş Güzel Bende 14 Pro Var Dynamic Island Arama Bildirimi Çalışıyor . Aynı şekilde Kapalıykende gelen aramalar normal arama gibi geliyor . Hatta görüşmeyi kayıt alıyor depoluyor oda şaşırttı.

İnterneti biraz tatmin etmedi bazı yerlerde Ciddi şekilde internet hızı düşüyor 1mbps ye kadar tabi anlık oluyor ama ortalama hızı 10-30mbps arası değişiyor 35-50ms gecikmeli

Şarj konusunda şöyle 0 dan 100 e 2 saatte doluyor.
Eğer Wifi Açarsam Ufak Bir ısınma Yaratıyor ve şarjı bir tık hızlı yiyor .
Wifi kapalıyken rahat 2-3 gün gidiyor
Wifi açıkken ise 6-7 saat maks dayanıyor

Bendeki K7 Bu Modellerde sadece İnternet farkı var diğerlerinde yok

Ürün iphone 4 ile aynı ebatta cepte taşıması kolay .

Zaten 4 ay kullanıyoruz bunu her sene imeiler 8 ay daha yenileme alıyor bence 32000₺ verene kadar 10 da 1'i kadar masraf yapıp Bu aletle 4 ay geçirmek çok daha ekonomik geliyor ..
Instagramdan yazıyorum hocam

İnstagram emiirhanozel yazarsanız daha rahat yazarım

.
Takip isteği attım hocam

.
İstek attım hocam kabul etmenizi bekliyorum adım ahmet

.
?

@emirhan91 ?

Son düzenleme:
evet eğer sürekli kullanım yapmıyorsanız hotspotu kapatmak şarj kullanımını aşırı düşürür bu da iyi bişey

Hocam bende almayı düşünüyorum ama cihaz SIM kartlı olduğu için gümrükten geçmez diye korkuyorum TR'de de 12 bine satıyorlar senin cihazda sorun oldu mu?
Evet Gümrüğe takılan Olmuş ama benimki gayet sorunsuz bi şekilde elime ulaştı sadece geçen gün Şarj Entegresi bozuldu onu tamir ettim aynı entegreyi bulmak biraz zamanımı aldı sanırım gücü fazla Verdiğimden çünkü yapımcıya bu sorunu anlattıgımda bana Kutunun içinde sunulan Şarj kablosundan başka Şarj cihazı kullanmamamı önerdi

Merhaba hocam cihazı kullandınız mı memnun musunuz .
Evet Bana Sorucak olursanız İphone 6 ile dolaşmak yerine bu kutu çok daha el verişli bi alet

Geri
Yukarı