Bayan için 3500 TL laptop önerisi

cnr01

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Kız arkadaşım fiyatı en fazla 3500TL olacak bir laptop alacak yakın zamanda. Kullanım amacı tamamen ödev yapımı ve sadece dizi izlemekten ibaret. :) Sizden ricam hem iş görecek hem de dış görünüşü güzel bir öneri.

Bu nasıl? Yalnız içinde Ubuntu işletim sistemi mevcut ve depolama olarak sadece 256 GB SSD mevcut. Ayrıca Windows yüklenmesi gerekiyor.
İçinde işletim sistemi olması gerekiyor mu?
Biraz daha istediği özellikleri açar mısınız? Ultrabook olması şart mı?

Bu nasıl? Yalnız içinde Ubuntu işletim sistemi mevcut ve depolama olarak sadece 256 GB SSD mevcut. Ayrıca Windows yüklenmesi gerekiyor.
İçinde işletim sistemi olması gerekiyor mu?
Biraz daha istediği özellikleri açar mısınız? Ultrabook olması şart mı?
İçerisinde işletim sistemi olursa çok daha iyi olur. Kendisinin şu özellik olsun dediği bir şey yok ben bu konuda daha bilgili olduğum için benim yardımcı olmamı istedi. Alacağı bilgisayar ile yapacağı işlemler sadece fotoğraf aktarımı ve depolaması olsun,dizi izlemek olsun,proje ödevleri olsun bu gibi şeyler sadece ama yine de 256 GB SSD sanki az gibi geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçerisinde işletim sistemi olursa çok daha iyi olur. Kendisinin şu özellik olsun dediği bir şey yok ben bu konuda daha bilgili olduğum için benim yardımcı olmamı istedi. Alacağı bilgisayar ile yapacağı işlemler sadece fotoğraf aktarımı ve depolaması olsun,dizi izlemek olsun,proje ödevleri olsun bu gibi şeyler sadece ama yine de 256 GB SSD sanki az gibi geldi.
Ayrıca sizce bunlar nasıl ?

LENOVO YOGA 520 CORE İ5 8250U 1.6GHZ-4GB-256GB SSD-14''-2GB -W10 NOTEBOOK

ASUS TP410UR CORE İ5 7200U 2.5GHZ-8GB RAM-256SSD-14"-2GB-TOUCH-W10

Bunu öneririm fiyatı bütçenin altında. Oyun da oynayabilir isterse. Ödev ve fotoğraf depolamak için HDD kapasitesi fazlasıyla yeterli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı