Bayanlar Youcam Makeup ile Makyaj ve Stilinizi Değiştirmenin Tadını Çıkarın

Genellikle bayan arkadaşlarımız makyaj yönünden abartıya kaçmayı ve devamlı makyaj yaptıkları için onlara kolaylık sağlayacak bir uygulamayı tanıtıyoruz.

Bu uygulama ile gerçek hayatta makyaj yapıp beğenmediğinizde silme gibi işlemlerle vakit kaybetmeden, sadece düzgün bir fotoğrafınızı akıllı cep telefonunuz ile çekip alttaki işlemleri uygulayıp kısa sürede sanal ortamda makyaj denemelerinizi yapabilirsiniz.

Fotoğrafınızı çektikten sonra gördüğünüz gibi yüz ve dudak hatlarınızı belirleyip sonraki renk ve makyaj işlemlerine geçmiş oluyorsunuz.

Untitled-2.jpg

Soldaki uygulamadan önce sağdaki uygulamadan sonraki hali.

1423758734-3bf8ea6b14575db8c30df1392858a0f8-600x418.jpg

1423758816-6fc82c28b3c73767827e4bf1630ca9c7-600x389.jpg

Değişik kombinasyonlarla da farklı makyaj ve stiller deneyebilirsiniz.
halloween_nr.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Detaylı inceleme için(İngilizcedir):
YouCam Makeup-The Smart Cosmetic Kit in Your Purse

Uygulamayı edinmek için;
Apple kullanıcılar için:

YouCam Makeup – Makeover Studio on the App Store on iTunes

Android kullanıcıları için:
YouCam Makeup -Makeover Studio - Google Play'de Android Uygulamaları

Sarışın mankenin makyajsız hali daha güzelmiş. Evet'ten yana kullanıyorum oyumu. Yararlı olabilecek bir uygulama.

Kız arkadaşımda bu ya da buna benzer bir program vardı. Fotoğrafımı çekti ve beni kıza döndürdü. Kendimi tanıyamadım resmen. Eğer fotoğraf duruyorsa atarım çok komik oluştum. Resmen kız halim bana çekici geldi. :D Seviyorum böyle uygulamaları. İşe yaramasından çok beni eğlendiriyor. :)

Böyle uygulamalar yararlı fakat ne kadar amacına uygun kullanıldığı tartışılır. Mesela bizim sınıfta bir kişinin bu uygulamayı yüklediğini ve diğer kişilerin de bunu gördüğünü düşünelim. Kızların yarısının bile yüklemeyeceğine, erkeklerin ise hepsinin yükleyeceğine adım gibi eminim.:D

Erkeklerin neden yükleyeceği de belli elbette. Birbirlerinin fotoğrafını çekip kıza benzetecekler birbirlerini.:D

Dediğim gibi yararlı uygulama ama genelde amacına uygun kullanılmıyor. En azından ben öyle düşünüyorum. Hatta bu uygulamaları bayanlardan çok erkeklerin yüklediğini düşünmekteyim.

Bu arada az önce yükleyip kendi üzerimde denedim, hala gülüyorum.:ROFL:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı