Bayern Münih 2-2 Real Madrid

Ben de buna inanmak istiyorum. Şampiyon olursak seneye göreceğiz. Eğer yine aynı senaryo yaşanırsa ne diyeceksiniz acaba?

Hatta beklemeye gerek yok, Kopenhag maçlarında sağ bekimiz de sol bekimizde vardı. Buna rağmen kendi evimizde berabere kaldık, deplasmanda rezil bir oyunla kaybettik. Bunun sorumlusu kimdi peki? Bence sorun sadece Okan buruk değil.
@Cedric Diggory
ŞL'de elenmemizin tüm nedeni tamamen hakemlerden kaynaklı. Bayern maçından tut Kopenhag maçına kadar katlettiler bizi.

ŞL'de elenmemizin tüm nedeni tamamen hakemlerden kaynaklı. Bayern maçından tut Kopenhag maçına kadar katlettiler bizi.
Sen ciddi misin? Normalde turu geçecek kadar oynadın da hakemler mi durdu seni? Abartma. Her maç 2-3 tane gol yemişsin, kim seni niye elettirsin? Bu cümlen birilerini hatırlattı bana.

Orayı Süper ligle karıştırmışsın. Orada yalandan kendini atıp faul almaya çalışmalar, penaltı almaya çalışmalar sökmez. Oyun zırt pırt durmaz.

Real çok rezil bir oyun ile nasıl berabere kalabiliyor anlamış değilim. Rezil bir oyun olsa dahi Real büyüklüğünü konuşturdu orada.
Biz bu Bayern'e kök söktürürken 15 senedir UCL görememiş bir takımın taraftarları "tarihin en kötü Bayern'i"ni yenemiyorlar diye dalga geçiyordu.
Dostum burada önemli olan şey Bayern'in oynadığı futbol değil, Real'in oyadığı futbol. Real Madrid düzgün oynasaydı daha farklı bir skor görecektik. Burada yeneriz, yenemeyiz muhabbeti yapmıyorum. Ancak lütfen oynanan futbolun kalitesine göre konuş.

Pragın ikinci maçı okana yazar. 2. kopenhag maçı ve 1. bayern maçı okana yazar. Pragda solda berkan sağda Kaan ile başlamamalıydı. Barış ile abdülkerim ile başlamalıydı. Kopenhagda ise ziyech 11 başlamasının yanı sıra 2 metre adamlar varken Full orta açtırttı. 1. bayern maçında kazımcan öldüğü halde gole kadar değişikliği beklemesi hataydı.

Dostum burada önemli olan şey Bayern'in oynadığı futbol değil, Real'in oyadığı futbol. Real Madrid düzgün oynasaydı daha farklı bir skor görecektik. Burada yeneriz, yenemeyiz muhabbeti yapmıyorum. Ancak lütfen oynanan futbolun kalitesine göre konuş.
Aynı futbolla gezegenin en iyi futbol oynayan takımını eleyince Real iyi, Galatasaray'ın her iki maçta da kök söktürdüğü Bayern'den zar zor beraberlik alınca Real kötü.

Real'in Ancelotti döneminde oynadığı futbol bu kadar zaten, nasıl daha düzgün oynayacaklarmış?

Siz istediğinize inanın biz her türlü çeyrek final görebilecek bir takımdık. Bazı Portekiz'li arkadaşlar yüzünden elendik.

Doğru ortalama bir şampiyonlar ligi çeyrek finalisti Prag'dan 4 yiyecek kapasitede zaten.

Aynı futbolla gezegenin en iyi futbol oynayan takımını eleyince Real iyi, Galatasaray'ın her iki maçta da kök söktürdüğü Bayern'den zar zor beraberlik alınca Real kötü.

Real'in Ancelotti döneminde oynadığı futbol bu kadar zaten, nasıl daha düzgün oynayacaklarmış?
City’i elediklerinde Real’e iyi diyen 1 kişi yok hocam.

Dostum size laf söylemiyorum. Ancak Ancelotti'nin iyi yönettiği bir çok maç var. Bu maç kötüydü.

Geri
Yukarı