Bayonetta alınır mı?

Hocam hikayesi oynadığınız çoğu oyunlardan daha kalitelidir verdiğiniz örnekleri kendim de oynadığım için bunu söyleyebilirim, Lore'u çok sağlam.
Türü Hack N Slash ama Bayonetta türlerine nazaran biraz uçuk bossu yemesi için boss çağırıyorsunuz o derece. Soulslar gibi detaylar yok, bulmacalar genelde bir parçayı alıp bir yere götürme üzerine hiçbir zorluğu yok bariz ortada zaten platform kısımları da zor değil.
Oyunu bitirdikten sonra zor mod açılıyor ilk oynayışınızda zorda başlayamıyorsunuz onuda bitirdikten sonra böyle böyle yeni zorluklar açabilirsiniz.
Açıklamanız çok yerinde. Ya bir de çok uygun bir fiyatı var. Bi tanıtım videosu var onu izledikten sonra yüksek ihtimalle oyunu alacağım.

1- Bayonetta 15 TL
2- Bayonetta & Vanquish 27 TL

Son olarak hangisini öneriyorsunuz?

Açıklamanız çok yerinde. Ya bir de çok uygun bir fiyatı var. Bi tanıtım videosu var onu izledikten sonra yüksek ihtimalle oyunu alacağım.

1- Bayonetta 15 TL
2- Bayonetta & Vanquish 27 TL

Son olarak hangisini öneriyorsunuz?
Daha Vanquish'i deneyimleme fırsatım olmadı çünkü Bayonetta 2'yi oynamaktayım türü TPS diye biliyorum, bilmediğim bir oyunu önermek istemem o yüzden sadece Bayonettayı almanızı öneririm.
Bitirdikten sonra 2. oyunu oynamak isterseniz yardımcı olurum maalesef PC'de bulunmadığından Wii U emülatörü ile oynanılıyor.

Geri
Yukarı