Bayonetta alınır mı?

Kratos Father

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Hack and Slash oyunlarını seviyorum. Şuan Devil May Cry 5(2019) oynuyorum. Ve bitirdikten sonra başka bir bu tür oyun düşünüyorum ve bayonetta denk geldim. Videolara baktım ama 2017 yılına göre görüntüsü kötü geldi. Ayrıca grafiğe takılan birisi de değilim.

Kış indirimine özel 60₺'den 15'e inmiş. Oynayanlar var mı? Alınır mı? Alınmazsa ne önerirsiniz?

DMC en sevdiğim Hack N Slash serisiydi Bayonettayı oynayana kadar.

Yapımcısı DMC 1'in yapımcısı oynarken sonuna kadar hissettiriyor zaten.
Grafikleri kaliteli, DMC 4'ü bugün oynadığında bile göze güzel geliyorsa Bayonetta da öyle kaplamaları DMC 4'den daha iyi zaten.

İlk oyun 90 ikinci oyun 92 puana sahip beklentinizi etkilemek istemem ama hikaye,oynanış,müzikler zirveye oynayan bir başyapıt oynayacaksınız alırsanız.
Şu an 2. oyunu oynuyorum keşke DMC'yi bu adam devam ettirseydi dedim.
Yarısına daha gelmedim ilk oyunun üstüne koymayı başarmışlar.

Ben de düşünüyorum da bilgi almak için burayı takip edeceğim. Oyunun türü nasıl? Hani Souls oyunları gibi çok fazla zor detaylar mı var? Ben genellikle Witcher ve Middle Earth Shadow of War gibi hikayeli oyunlar seviyorum. Ama DMC gibi Bayonetta gibi oyunlar hep ilgimi çekiyor. Oynayamam diye almıyorum. Bilgi alabilirsem bakacağım.

DMC Devil May Cry alınır mı hocam 2013 yapımı olan böyle aşırı zor oyunları sevmiyorum veya bana hack n slash oyunu önerir misiniz vuruş hisleri güzel olan. Çok zor olmasın lütfen.

Ben de düşünüyorum da bilgi almak için burayı takip edeceğim. Oyunun türü nasıl? Hani Souls oyunları gibi çok fazla zor detaylar mı var? Ben genellikle Witcher ve Middle Earth Shadow of War gibi hikayeli oyunlar seviyorum. Ama DMC gibi Bayonetta gibi oyunlar hep ilgimi çekiyor. Oynayamam diye almıyorum. Bilgi alabilirsem bakacağım.
Hocam hikayesi oynadığınız çoğu oyunlardan daha kalitelidir verdiğiniz örnekleri kendim de oynadığım için bunu söyleyebilirim, Lore'u çok sağlam.
Türü Hack N Slash ama Bayonetta türlerine nazaran biraz uçuk bossu yemesi için boss çağırıyorsunuz o derece. Soulslar gibi detaylar yok, bulmacalar genelde bir parçayı alıp bir yere götürme üzerine hiçbir zorluğu yok bariz ortada zaten platform kısımları da zor değil.
Oyunu bitirdikten sonra zor mod açılıyor ilk oynayışınızda zorda başlayamıyorsunuz onuda bitirdikten sonra böyle böyle yeni zorluklar açabilirsiniz.

Hocam hikayesi oynadığınız çoğu oyunlardan daha kalitelidir verdiğiniz örnekleri kendim de oynadığım için bunu söyleyebilirim, Lore'u çok sağlam.
Türü Hack N Slash ama Bayonetta türlerine nazaran biraz uçuk bossu yemesi için boss çağırıyorsunuz o derece. Soulslar gibi detaylar yok, bulmacalar genelde bir parçayı alıp bir yere götürme üzerine hiçbir zorluğu yok bariz ortada zaten platform kısımları da zor değil.
Oyunu bitirdikten sonra zor mod açılıyor ilk oynayışınızda zorda başlayamıyorsunuz onuda bitirdikten sonra böyle böyle yeni zorluklar açabilirsiniz.
İndirimden çözeyim o zaman dmc yi.

İndirimden çözeyim o zaman dmc yi.
Daha önce DMC oynamadıysanız DmC oynayabilirsiniz hikayesi çöp karakterler orjinal seriye hakaret ama oynanışı sağlamdır. 5TL daha koyup DMC4 SE almanızı öneririm. Nero seriye ilk girecek olanlar için yapılmış bir karakter bu şekilde daha rahat ısınabilirsiniz, bu sürümde oynanılabilir 5 karakter bulunuyor.

Daha önce DMC oynamadıysanız DMC oynayabilirsiniz hikayesi çöp karakterler orijinal seriye hakaret ama oynanışı sağlamdır. 5TL daha koyup DMC4 SE almanızı öneririm. Nero seriye ilk girecek olanlar için yapılmış bir karakter bu şekilde daha rahat ısınabilirsiniz, bu sürümde oynanılabilir 5 karakter bulunuyor.

Hikayesi falan çok ta önemli değil benim için ya vuruş hissi güzel olsun tatmin etsin yeter. Teşekkür ediyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı