Bayram nedeniyle spor salonu kapalıyken ne yapılabilir?

Loewrxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba benim şu an gitmekte olduğum spor salonun bayram sebebiyle 5 gün tatil olduğunu duydum. Bugün de oruç olduğum için iftardan sonra gitmedim yağışlı da olduğu için. Yani toplam 6 gün diyelim. Bu 6 günlük süre içerisinde salona gidemeyeceğim için bir zararı olur mu, alternatif var mıdır?

Merhaba benim şu an gitmekte olduğum spor salonun bayram sebebiyle 5 gün tatil olduğunu duydum. Bugün de oruç olduğum için iftardan sonra gitmedim yağışlı da olduğu için. Yani toplam 6 gün diyelim. Bu 6 günlük süre içerisinde salona gidemeyeceğim için bir zararı olur mu, alternatif var mıdır?
Hiç bir şey olmaz . 6 gün dinlenirsiniz siz de :D .

6 Günün sonunda hamlama vb tekrarda düşüş olurmu hocam
Hayır. Kas kaybı 3. haftada başlar, hamlama da 2. haftadır diye tahmin ediyorum. Zaten 3 ayda 1 hafta dinlenmek kesinlikle ihtiyaç duyulan bir şey.

3 ayda 1 hafta dinlenirseniz döndüğünüzde daha dinç ve güçlü olursunuz.

Koşu veya barfiks iyi gelir.

6 Günün sonunda hamlama vb tekrarda düşüş olurmu hocam
6 günün sonunda ağırlıklarının, tekrar sayılarının artacağına dair bir yemin bile edebilirim ama kanıtlayamam. Eğer ki 2 3 aydır antrenmanlarına tam devam ediyorsan bu tarz aralar baya iyi geliyor.

(Beslenmeyi aşırı salmadığınız sürece)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı