Bazen çok kötü oynuyorum sebebi nedir?

lofti

Centipat
Daha fazla  
Hocamlar bazı haftalarda 2 saat Aim Lab oynasam da duzelmedigim günler var. 2 hafta vs. de olabiliyor bu sebebi nedir? Elim ayağım tutmuyor böyle adam vuramıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocamlar bazı haftalarda 2 saat Aim Lab oynasam da duzelmedigim günler var. 2 hafta vs. de olabiliyor bu sebebi nedir? Elim ayağım tutmuyor böyle adam vuramıyorum.

Gamesens ile kendine özel ayarlar yapmamış olabilirsin ben 0.7 ile gümüşte adam vuramıyordum 0.6 yapınca immoya kadar çıktım.

Sensin Çok Hızlıysa adamın kafasına aim alman zorlaşır ama yavaşsa köşelere bakman zorlaşır vb. Tam arasını bul.

Yani anladigim kadar keskin bir aimin var. (Iyi demek degil bu. Hareketlerin keskin ve net oldugu anlaminda.) Bu tur aimlerde bir iyi bir kotu olursunuz. Onune gecmenin tek yolu surekli ama surekli oynamak. Aimlab degil.

Bana da aynısı oluyordu zamanında. 1 günde 4-5 saatten fazla valorant oynuyordum genelde. Haftada 5-6 iyi oynuyorsam 1-2 çok kötü oynuyordum. Resmen elim mouse'u tutmuyormuş gibi. O zaman direkt oyunu kapayıp oynamıyodum ben.

Valorant mı Cs mi ?
Valorant hocam

Ne anlattığınız tam olarak anlaşılmıyor. Daha doğru bir biçimde yazar mısınız?

Hocam ben bazen iğrenç oynuyorum yabi elomun 3 katı adamları alabiliyorken artık kendi eloma Full lose alıyorum aralıklı olarak oluyor bu

Bana da aynısı oluyordu zamanında. 1 günde 4-5 saatten fazla valorant oynuyordum genelde. Haftada 5-6 iyi oynuyorsam 1-2 çok kötü oynuyordum. Resmen elim mouse'u tutmuyormuş gibi. O zaman direkt oyunu kapayıp oynamıyodum ben.
Aynısı hocam ya

Sensin Çok Hızlıysa adamın kafasına aim alman zorlaşır ama yavaşsa köşelere bakman zorlaşır vb. Tam arasını bul.
Hocam sensim iyi aslında bu sensle oynadım hep nerdeyse

Yani anladigim kadar keskin bir aimin var. (Iyi demek degil bu. Hareketlerin keskin ve net oldugu anlaminda.) Bu tur aimlerde bir iyi bir kotu olursunuz. Onune gecmenin tek yolu surekli ama surekli oynamak. Aim Lab degil.

Ne yapmalıyım hocam sizce aralıklı olarak çok iyi aralıklı iğrenç oynuyorum

Valorant hocam.

Hocam ben bazen iğrenç oynuyorum yabi elomun 3 katı adamları alabiliyorken artık kendi eloma Full lose alıyorum aralıklı olarak oluyor bu.

Aynısı hocam ya.

Hocam sensim iyi aslında bu sensle oynadım hep neredeyse.

Ne yapmalıyım hocam sizce aralıklı olarak çok iyi aralıklı iğrenç oynuyorum.

Aslında her zaman kötü oynuyorsunuz sadece rakip sizden kötü oynadığı zaman kendinizi iyi oynuyor sanıyorsunuz ama yanlış. Her gün 10 DM ve miyagi methodu yapın(miyagi methodunu elonuz Gold altıysa yapın)

Yeni konular

Geri
Yukarı