*Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası

waxonnn

Hectopat
Merhaba, Windows 10 kullanıyorum. Özellikle Windows Update kısmında *Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir. / *Kuruluşunuz otomatik güncelleştirmeleri kapattı. / *Windows kuruluşunuzun etkinleştirme hizmeti kullanılarak etkinleştirildi. Bunun gibi yazılar var sizce ne yapmalıyım? Bilgisayarımı bir kişi benden habersiz yönetiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şirketinizin verdiğin bir ürün anahtarını kullanıyorsunuz ya da Windows'u resmi olmayan bir yol ile aktifleştirmişsiniz. Şirket ürün anahtarları sayesinde bazı ayarlar uzaktan ayarlanabilir.

Modlu Windows mu kullanıyorsunuz? Gereksiz hizmetleri kapatan bir program mı kullanıyorsunuz veya kullandınız mı?

Şirket vs. yok. Mahalle bilgisayarcısına vermiştim.

KMSpico kurulmuş bilgisayarınıza. En son sürüme güncellerseniz düzelecektir ama düzelmezse temiz kurulum yapıp Retail key alabilirsiniz.

Hocam yapabilirim fakat Ethernet sürücüsünün güncel bir sürümü olmadığı için Windows 10 kuramadım. Bilgisayarcıya verdiğimde yapmıştı, pek anlamadım.

Eski sürüm ya da modlu kurmuştur. En son sürüm Windows 10 kurup güncellerseniz Ethernet kartınızın bir sürücüsünü Windows kurar yüksek ihtimalle

Eski sürüm ya da modlu kurmuştur. En son sürüm Windows 10 kurup güncellerseniz Ethernet kartınızın bir sürücüsünü Windows kurar yüksek ihtimalle
Geçen aylarda denemiştim. Tüm sürücüleri başarılı kurdu ama Ethernet eski olduğu için onu kuramadı. İnternette aradığımda da Windows 10 sürümünü bulamadım (Windows 7 denedim olmadı). Eski sürümleri kurmayı denemiştim ama kabul etmedi. Modlu nasıl yapıldığını biliyor musun? yada rehber niteliğinde bir video varsa rica etsem atar mısın?

Geçen aylarda denemiştim. Tüm sürücüleri başarılı kurdu ama Ethernet eski olduğu için onu kuramadı. İnternette aradığımda da Windows 10 sürümünü bulamadım (Windows 7 denedim olmadı). Eski sürümleri kurmayı denemiştim ama kabul etmedi. Modlu nasıl yapıldığını biliyor musun? yada rehber niteliğinde bir video varsa rica etsem atar mısın?
Maalesef. yeni bir ethernet kartı alabilirsiniz aslında ya da anakartınızın portlarını kullanabilirsiniz. Eğer sisteminiz eskiyse windows 8.1 kuradabilirsiniz. Daha performanslı olur.

Geri
Yukarı