Bazı Capcom oyunlarına zam geldi!

Çok üzgünüm bunu söylediğim için ama günümüz para değerimize göre oyunlar hala çok ucuz. Ha ben alabiliyor muyum? Hayır, alamıyorum. Artık yaz indirimlerini bekleyip 20-30 oyun alıp çıkmak yerine yaz indiriminden yaz indirimine 1-2 tane oyun alır bir sene boyunca oynarız veya artık hepimiz LoL başlarız....

Çok üzgünüm bunu söylediğim için ama günümüz para değerimize göre oyunlar hala çok ucuz. Ha ben alabiliyor muyum? Hayır, alamıyorum. Artık yaz indirimlerini bekleyip 20-30 oyun alıp çıkmak yerine yaz indiriminden yaz indirimine 1-2 tane oyun alır bir sene boyunca oynarız veya artık hepimiz LoL başlarız...

Ülkeyi yönetenler bu hale getirdi bizi her anlamda müdahaleleri var hayatımıza seçimde hesaplaşacağız merak etmesinler.

Unutmadan söyleyeyim. DMC5 indirime girerse hemen alın. Ben DMC5'e bir daha zam bekliyorum kaç senenin oyunu RE6 300TL iken 3 sene önce çıkmış DMC5'in RE6'dan 1.50TL daha ucuz olması tuhaf.

Yeter artık ya. Yeter ya cidden, nereye kadar böyle gidecek? İnsanın içi acıyor şu oyunlarda şu fiyatları görünce. Sonra da gelip burada "neden torrent indirmemelisiniz" diye laf ebeliği yapıyorlar..

Bir yılda 10 TL artmış olan kur için adamların fiyat güncellemesi yapıyor olması normal bir durum. Geçen yıl 400 TL olan 60 dolar şu anda 1000 Türk Lirası'nı geçti. İndirim beklemek gerekiyor artık.

Bir yılda 10 TL artmış olan kur için adamların fiyat güncellemesi yapıyor olması normal bir durum. Geçen yıl 400 TL olan 60 dolar şu anda 1000 Türk Lirası'nı geçti. İndirim beklemek gerekiyor artık.

Geçen sene TL'nin değeri çok düşük 300-200TL oyun çok pahalı derdim. Şimdi de o zamanlara dönmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı