Bazı Hepsipay Hesapları Sebepsizce Kapatılıyor

Benim hesabı da kapatmışlar. Sebep olarak çoklu kart kullanımı diyor. Yükleme yaptığım kartlar benim kartlarım dedim. İncelenecek filan dediler ama ne yaparlar bilemiyorum. Madem bu şekilde kullanım yapılmaması gerekiyor o zaman kapatsana kardeşim farklı kart ile yükleme yapmayı.
Bir de kapatıldığına dair bir bilgi vermiyorlar. İndirim beklediğim bir ürün vardı, indirime girince sipariş vereyim dedim, bir baktım hesap yok.
Hesabı açmazlarsa Premium üyeliği iptal edeceğim, ondan sonrada kullanmam zaten. Düzgün bir alternatif olsa geçeceğim ama onuda bulamadım. Amazon'da ürün az, Trendyol'da kargo ücretinden gına geldi artık.
Zaten başkasına ait kartlar ile yükleme yapılmasına sistem izin vermiyor. Ön ödemeli kartların çoğu da kart sahibi doğrulanamadığı için kullanılamıyor. Müşteri, bu kadar önleme rağmen sadece bir kartını kullanabilecekse neden birden fazla kart alsın ve aidat ödesin? Soranlardan bazılarına teknik sorun olduğunu iletirken bazılarına da sistemin amacı dışında kullanıldığını iletmişler. Büyük bir rezillik. Sebebine karar da veremiyorlar.

Zaten başkasına ait kartlar ile yükleme yapılmasına sistem izin vermiyor. Ön ödemeli kartların çoğu da kart sahibi doğrulanamadığı için kullanılamıyor. Müşteri, bu kadar önleme rağmen sadece bir kartını kullanabilecekse neden birden fazla kart alsın ve aidat ödesin? Soranlardan bazılarına teknik sorun olduğunu iletirken bazılarına da sistemin amacı dışında kullanıldığını iletmişler. Büyük bir rezillik. Sebebine karar da veremiyorlar.
Bana dedikleri çoklu kart kullanımında güvenlik zafiyeti oluşuyormuş. Hadi diyelim sistemi ayarlayamadın o zaman bir uyarı gönder bu şekilde kullanmaya devam etmeniz halinde hesabınız kapatılacaktır şeklinde. Hiç haber filan verilmeden çat diye hesabı kapatmışlar kapattıklarınıda haber vermiyorlar.
İçerideki para da karta geri iade edilmemiş, edilecek dediler onu bekliyorum şimdi. Premium hesabıda şimdiden iptal edeceğim.

Hocam bunlar parayı bir yere iade ediyorlar ama neresi bilmiyorum. En son yükleme yaptığım karta iade olması gerekmiyor muydu?

Son düzenleme:
Hocam, benim açılmış sanki. İsterseniz siz de bir kontrol edin.

Hesabı sıfırlamışlar. Bakiye filan sıfırlanmış, kartım da silinmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, benim açılmış sanki. İsterseniz siz de bir kontrol edin.

Hesabı sıfırlamışlar. Bakiye filan sıfırlanmış, kartım da silinmiş.
Donanım Haber'de hesapların incelemeye alındığı ve sırayla açıldığı yazılmış. Muhtemelen gerçekten öyledir. Hesaplar aktifken bunu yapamıyorlar mıydı? Nasıl bir rezilliktir bu? Sırf bu zorunlu iadeler yüzünden çoğu kişinin kredi kartı puanları da geri alınmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı