Bazı Hepsipay Hesapları Sebepsizce Kapatılıyor

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Merhaba,

Çoğu müşterinin Hepsipay hesabı kapatılmış. Sebep olarak farklı kartlarla yükleme yapmak belirtiliyormuş. Hepsipay, kendi adınıza birden fazla kart varsa hepsini kullanmanızı uygun görmüyormuş. Rezillik.

Hesaplarınızı kontrol etmenizi öneririm.

Merhaba,

Çoğu müşterinin Hepsipay hesabı kapatılmış. Sebep olarak farklı kartlarla yükleme yapmak belirtiliyormuş. Hepsipay, kendi adınıza birden fazla kart varsa hepsini kullanmanızı uygun görmüyormuş. Rezillik.

Hesaplarınızı kontrol etmenizi öneririm.

Cüzdan içinde para varsa ne oluyor?

Benim hesabı da kapatmışlar. Sebep olarak çoklu kart kullanımı diyor. Yükleme yaptığım kartlar benim kartlarım dedim. İncelenecek filan dediler ama ne yaparlar bilemiyorum. Madem bu şekilde kullanım yapılmaması gerekiyor o zaman kapatsana kardeşim farklı kart ile yükleme yapmayı.
Bir de kapatıldığına dair bir bilgi vermiyorlar. İndirim beklediğim bir ürün vardı indirime girince sipariş vereyim dedim bir baktım hesap yok.
Hesabı açmazlarsa Premium üyeliği iptal edeceğim, ondan sonrada kullanmam zaten. Düzgün bir alternatif olsa geçeceğim ama onuda bulamadım. Amazon'da ürün az, Trendyol'da kargo ücretinden gına geldi artık.

Geri
Yukarı