Bazı insanlar herkesi kendileri gibi zannediyor

Sorun sizde değil, onlarda. Bu yeni nesil çok yapaylaştı; kendisine benzemeyen, farklı gördükleri insanı hemen dışlayıveriyorlar.
Haklısınız. Ben bunu sosyal medyaya bağlıyorum. İyi ki kullanmıyorum o tür şeyleri.
Küfür eden fakat düzgün insanlar bulmaya bakın. Yapacak bir şey yok insanın geninde var küfür etmek. Çok çok rahatsız oluyorsanız Fransa'ya gidip orada çevre yapın.
Ahahaha. Fransa'ya gidebilsem hiç düşünmeden giderim.

Doğduğum günden beri hep sorguladığım bir durum. Bir insan sürekli küfürlü konuşarak eline ne geçer? Arkadaşım o kadar çok küfür etmeye alıştı ki, küfür etmediğimi farkedince bana sen neden hiç küfür etmiyorsun diye sormuştu. Ne garip.

Doğduğum günden beri hep sorguladığım bir durum. Bir insan sürekli küfürlü konuşarak eline ne geçer? Arkadaşım o kadar çok küfür etmeye alıştı ki, küfür etmediğimi farkedince bana sen neden hiç küfür etmiyorsun diye sormuştu. Ne garip.
Yetişme şekli. Aile yapısı felan çok etkiliyor. Benim ailem, akrabalarım arasında küfürlü konuşan neredeyse hiç yok, ama mesela arkadaşıma misafirliğe gittiğimde ortamda küfür eksik olmuyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı