Bazı korsan dizi sitelerine aynı anda erişim engeli mi geldi?

Netflix, BluTV, Amazon hepsine para ödüyorum ama yine de izlediğim dizileri sadece Dizibox da buluyorum.
Buna ben de katılıyorum dünyanın en sinir şeyi kaç farklı yere para ödüyoruz. Ama hala "Yok şu dizi eskiden vardı şuraya geçti yok lisansı bitti süresi doldu şöyle oldu böyle oldu."

Buna ben de katılıyorum dünyanın en sinir şeyi kaç farklı yere para ödüyoruz. Ama hala "Yok şu dizi eskiden vardı şuraya geçti yok lisansı bitti süresi doldu şöyle oldu böyle oldu."
Dizi 5 sezon yayınlanmış mesela, Netflix sadece 3 sezonunu yüklüyor :D hiç yükleme daha iyi. Mecbur korsan izliyoruz diğer sezonları.

1642271501433.png
Google' ye yabancidizi.pw yazarak girdiğimde bu çıkıyor 🤔

Yapılsa bile sayfanın kaynak kodlarına ulaşılamıyor mu? Tabii cahilleri kandırmak kolay.
Javascript ile kazıldığı için ulaşılabilir. Dediğiniz gibi tamamen cahilleri kandırmaya yönelik bir sistem. Ama şöyle bir şey var, her girdiğimiz sitede miner var mı diye kontrol etmediğimiz için bizim de tarayıcımızdan kazım yapılabilir.
Bu arada ekleme yapayım, tarayıcı üzerinden yapılan kazım makineye gram zarar vermez. Zaten CPU gücü kullanılarak kazım yapılıyor, bi' de web site üzerinden yapmaya çalışınca ne kazanç elde edilir ne de karşı taraf zarar görür. Çok mantıksız bir şey yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı