Bazı Marvel filmleri izlenmezse endgame anlaşılır mı?

R3sull

Femtopat
Filmler şunlar;
Ant man wasp.
Black panter.
Galaksinin koruyucuları 2
Bunlar gözüme güzel gelmedi Black panter iyi diyenler falan çıkan olacaktır ama izlemek istemiyorum ve Marvel'i da bu hafta sonu bitirmek istiyorum. Galaksinin koruyucuları 1'i izledim bazıları bayağı abartmıştı ama bana fazla hitap etmedi çoğu kişide 1,2 den daha iyi diyor o yüzden galaksinin koruyucuları 2'yi izlemek istemiyorum.

Son düzenleme:
Filmler şunlar;
Ant man wasp.
Black panter.
Galaksinin koruyucuları 2
Bunlar gözüme güzel gelmedi Black panter iyi diyenler falan çıkan olacaktır ama izlemek istemiyorum ve Marvel'i da bu hafta sonu bitirmek istiyorum. Galaksinin koruyucuları 1'i izledim bazıları bayağı abartmıştı ama bana fazla hitap etmedi çoğu kişide 1,2 den daha iyi diyor o yüzden galaksinin koruyucuları 2'yi izlemek istemiyorum.

İzlesen daha iyi anlarsın ama bence izle ant-man kesin bağlantılı izle bence.

Senden daha da gerideydim ve endgame i izlemiştim. Anlaşılır olsa da bir çok detayı kaçırmışım. Ant-man 1-2 Gotg 1-2 Black Panther hiçbirini izlememiştim. Hepsini izleyip endgami tekrar izledim. Yorumum şu; her biri apayrı güzel filmler ve endgame i daha detaylandırıyorlar.

Senden daha da gerideydim ve endgame i izlemiştim. Anlaşılır olsa da birçok detayı kaçırmışım. Ant-man 1-2 gotg 1-2 Black panther hiçbirini izlememiştim. Hepsini izleyip endgami tekrar izledim. Yorumum şu; her biri apayrı güzel filmler ve endgame i daha detaylandırıyorlar.

Şeytan diyor direkt endgame i izle yeter artık bitirmek istiyorum bu seriyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı