Bazı oyunlarda PC kapanıyor

mordeln

Kilopat
Daha fazla  
Şöyle bir tuhaflık var Valorant oynarken kapanmıyor ama BDO ve age of oynarken PC bir süre sonra kapanıyor. Sıcaklık baktım temizlik yaptım temiz format attım ama düzelmedi. BDO oyunda öyle boş dururken hiçbir sorun yok ama bir tane aksiyona girince bos kesme gibi bilgisayar kendini kapatıyor.

Şöyle bir tuhaflık var Valorant oynarken kapanmıyor ama BDO ve age of oynarken PC bir süre sonra kapanıyor. Sıcaklık baktım temizlik yaptım temiz format attım ama düzelmedi. BDO oyunda öyle boş dururken hiçbir sorun yok ama bir tane aksiyona girince bos kesme gibi bilgisayar kendini kapatıyor.

OCCT testi yapın.

PSU nedir sistem parçalarınız nedir sıcaklıklar ne durumda?

Aklıma Psu geliyor 240v acaba yetersiz mi geliyor
Yüksek ihtimal PSU.
Şimdi ben bu psuyu bayadır kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı şimdi neden yetersiz gelsin ama?

PSU nedir sistem parçalarınız nedir sıcaklıklar ne durumda?
İntel i5 4440
Amd radeon rx 470
Sıcaklıklar 40 45 gösteriyor soğutmayla ilgili bir sorun yok
Psu VP 750

Aklıma PSU geliyor 240v acaba yetersiz mi geliyor.

Şimdi ben bu PSU'yu bayağıdır kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı şimdi neden yetersiz gelsin ama?

Intel i5 4440.
AMD Radeon RX 470.
Sıcaklıklar 40 45 gösteriyor soğutmayla ilgili bir sorun yok.
PSU VP 750.

PSU sorunlu muhtemelen eski bir model.

Geri
Yukarı