Bazı programlar açılınca hata mesajı çıkıyor

Uzaylı Hüseyin

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı bugün açtığımda MSI Afterburner, Wise Care365, Discord ve Steam açılmamaya başladı. Açmaya çalışınca hepsinde farklı bir hata mesajı çıkıyor. Önceden hiç çıkmamıştı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7,7 KB · Görüntüleme: 24
Tamam şu an indirip deneyeceğim. Kurulum hataları olamaz Revo Uninstaller ile silip yükledim hepsini.
Malwarebyte kurulmuyor kurulum kısmında hata oluştu diyor. Diğer programı deneyeceğim şimdi.

Windows 10 kullanıyorsanız eğer ki Windows Defender ile taratabilirsin bu aralar floxit diye bir virüs ile çok karşılaşıyorum ve ESET vs. bulamıyor ancak Windows Defender temizliyor bir deneyebilirsin eğer Windows 10 yoksa Google'den Microsoft essentials indirirseniz oda temizliyor tabii tahmin ettiğim virüs ise çok PC'den temizledim bu virüsü sendede bu varsa tabii ki.
Bilgisayarımı bugün açtığımda MSI Afterburner, Wise Care365, Discord ve Steam açılmamaya başladı. Açmaya çalışınca hepsinde farklı bir hata mesajı çıkıyor. Önceden hiç çıkmamıştı.

Defender'dan taratıyorum şimdi ve şu an aklıma geldi programlar sspicli.dll yok diye açılmıyordu programlar kullanılamaz falan diyordu ben onu internetten indirmiştim şimdi silip daha güvenilir bir siteden indirdim programlar açılmaya başladı. O DLL virüs müydü bilmiyorum ama Discord hala açılmıyor silip yeniden yükleyeceğim yardım eden herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı