Bazı şeylerden vazgeçmelisiniz

Keşke doğru olmasa.

FrNa6nqX0AA8OpZ.jpg

Dosya Ekleri

• FrNa6nqX0AA8OpZ.jpg
    FrNa6nqX0AA8OpZ.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 14
Hayatınıza katmamanız gerek 2 şeyden ilki, Vodafone'un interneti, ikincisi Avrupa'ya çıkan herhangi bir Türk takımının gerçekten bir şeyler yapabileceğine inanmak.

Eskiden Avrupa'da çok iyi işler çıkarıyorduk. En basitinden: Eurovision. Ama şu an yokuz neden?
Son 13 yılda ne değişti de bu hale geldi bu ülke? Uluslararası arenada adımız bile geçmiyor.

Ne tesadüfse bu son 13 yıl, AKP'nin en çok provokasyon yaparak güçlendiği yıl.

Şunu kabul edelim: Yönetim gerçekten her şeyi etkiliyor. Mesela Atatürk halkı uyandırıp işgale karşı provokasyon yapmasaydı şu an Türkiye yoktu.
Yurt dışından bilim insanları ülkemize beyin göçü olarak gelirken, şu an kıytırık iş bilmeyen adam bile Avrupa'ya gitmenin derdinde.
Buradan, Ülkeyi kimin nasıl yönettiğinin çok önemli olduğu anlaşılıyor zaten.

İstanbul'da oturuyorum ve binam cadde üzerinde konuşma durumu iyi ama interneti nereye gidersem gideyim hep kötüydü.

Bilmiyorum hocam ya. Ben şahsen Türk Telekom kullanıyorum. Ve bulunduğum yerde iyi çekiyor. Babam ve annemde Vodafone kullanıyorlar ve onlarda memnunlar. Turkcell kullandılar bir ara ama beğenmediler.

Eskiden Avrupa'da çok iyi işler çıkarıyorduk. En basitinden: Eurovision. Ama şu an yokuz neden?
Son 13 yılda ne değişti de bu hale geldi bu ülke? Uluslararası arenada adımız bile geçmiyor.
Açıkçası eurovision performansı çok etkilemiyor ve şike var. Her ülke kendi dostuna yüksek puan veriyor iyi veya kötü olsada. Ve türkiye düşük puan aldığı için yarışmada yok sanırım. Ama tam olarak bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı